Reference


Jana Kněžická

Dobrý den,
zpětná vazba při prodeji bytu - opravdu jedna věta : s paní Evou Rychlou jsem byla maximálně spokojená, její odborný a profesionální přístup je asi samozřejmostí, ale velmi oceňuji i přátelskou polohu, vždy bylo příjemné se vidět.
Díky!
Jana Kněžická
Dagmar Synáčová

Když se moji rodiče rozhodli prodat svoji nemovitost, poprosila jsem svou kamarádku pracující v bankovnictví, aby mi doporučila takového realitního makléře, který má její důvěru.Její volba padla na paní Štěpánku Sedláčkovou - Lepičovou.  Musím říci, že měla pravdu a já jsem měla velké štěstí, protože paní Štěpánka Sedláčková - Lepičová je nejen profesionál každým coulem, ale i člověk, který má srdce na pravém místě. Přestály jsme spolu všechny nástrahy, které mi život přinesl a obchod zdárně dotáhly do úspěšného konce. Pokud bych řešila nějakou další situaci s prodejem nemovitosti, volila bych stejnou realitní kancelář a stejnou realitní makléřku. Je prostě nejlepší.

Ještě jednou chci poděkovat za úžasnou spolupráci

Dagmar Synáčová
Nicole Schmiedlová, Petra Valigurová

Dobrý den,

Ráda bych zveřejnila hodnocení RK na základě naší zkušenosti s koupí domu.

S přístupem RK jsme byli moc spokojeni, konkrétně paní Eva Rychlá se o vše postarala, koupě domu byla pro nás téměř bez starostí, byla velmi ochotná a se vším nám pomohla. Stejně tak jsme měli velmi dobrou zkušenost s finančním poradcem Davidem Maškem, který zařídil vše k naši spokojenosti. Moc děkujeme a RK můžeme jedině doporučit.

S pozdravem,

Nicole Schmiedlová, Petra Valigurová
Ing.Josef Beran

Rád bych uvedl, že realitní kancelář Sedláček s.r.o., prostřednictvím makléřky Evy Rychlé, mi poskytla skvělou službu v nelehké covidové době. S realitní kanceláří jsem opravdu spokojen.

Ing.Josef Beran
manželé Polomisovi

Když jsme chtěli prodat byt v Lokti, byla nám doporučena Vaše realitní kancelář. Věděli jsme co chceme, ale přístup a profesionalita nás velice překvapila. Paní Rychlá je hodna svého jména. Nejen, že se kupec našel velice rychle, ale způsob jednání a zajištění nadstandardních služeb nás velice potěšil. 

Máme také radost, že kupující je z Lokte a má velký vztah k této nemovitosti. 

 

Naďa Polomisová
manželé Davídkovi

Velká spokojenost s odborným servisem, rychlé a milé profesionální jednání.
Doporučujem všem a realitní kanceláři ještě jednou moc děkujeme.
manželé Davídkovi
Alena Siváňová

Spolupracovala jsem s paní makléřkou Evou Rychlou z RK Sedláček s.r.o. a mohu ji jen vřele doporučit, vždy byla velmi ochotná, vstřícná a milá a bez sebemenších zádrhelů vše fungovalo tak, jak jsme se domluvily a proto jsem ji po první zkušenosti vyhledala i znovu, s prací paní Rychlé jsem byla nadmíru spokojená.
Siváňová Alena
MUDr Dagmar Marchez

V r 2020 jsem se, v ramci koupi malé nemovitosti, seznámila s pani Evou Rychlou, makléřkou realitní kanceláře Sedlaček. Byla jsem velice přijemně překvapena vřelým a při tom profesionálnim a poctivým chovanim: Vřele doporucuji. MUDr Dagmar Marchez
Věra Barková

Chtěli bychom Vaší kanceláři a obzvlášť paní Rychlé poděkovat za úspěšně provedený prodej našeho bytu. Byli jsme se službami paní Rychlé, které se vyznačovaly vysokou profesionalitou, promptním a spolehlivým vyřízením všech záležitostí spojeným s prodejem, velice spokojeni .
Určitě Vaši kancelář doporučíme našemu okruhu známých a sami se rádi na Vás zase obrátíme.
Ještě jednou moc děkuji Věra Barková
Kamila Lajčáková

S realitní kanceláří RK Sedláček jsme byli nadmíru spokojení. Jednání makléřky paní Rychlé bylo vždy férové, ve všem nám vyšla vstříc, o všem nás informovala. I když nastaly neočekávané komplikace na straně kupujícího, realitní kancelář vše vyřešila k naší spokojenosti. Skvělá komunikace, vstřícnost, férovost. Všem tuto realitní kancelář rozhodně doporučuji. Bc. Kamila Lajčáková

 

Hezký den

 

Lajčáková
« Předchozí 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 Další »