Reference


Cahákovi

Již dvakrát jsme využili služeb RK Sedláček. Naprosto profesionální, bez jediného problému. Je evidentní, že Ing. Sedláčková-Lepičová, jde za rámec obvyklých povinností a velmi ochotně se postará i o nejmenší detaily. Prodej i nákup nemovistosti díky tomu vlastně příjemně plyne, bez jakýchkoli průtahů a obíhání institucí, bez stresu. Mnohokrát děkujeme za poskytnutou péči a rozhodně všem tuto RK doporučujeme.


Jan Košař

Děkuji za zprávu ohledně daně z nemovitosti. Jinak čest Vaší práci, před cca 15 lety jsme měli velmi negativní zkušenost s jednou realitní společností a vy jste úplně jiný kalibr. Zase  jsem po dlouhé době díky Vám všem z Realitní kanceláře  nabyl dojmu, že i ve velkém byznysu jsou slušní lidé na úrovni.


Kutišovi

Mockrát děkujeme RK Sedláček (Ing. Štěpánce Sedláčkové) za velkou pomoc při hledání ideálního pozemku pro náš budoucí baráček. Ochotně nám našla na krásném místě blízko bydliště pozemek k prodeji a zařídila jeho koupi. Velice sympatická a milá paní, dobře se nám spolupracovalo, takže doporučujeme.
Gabriela Bartoš

Prodej bytu proběhl úžasně, výborná komunikace s paní Štěpánkou SedláčkovouLepičovu, která vždy vše ochotně zařídila, od nafocení přes prodej a následný převod. Milá, usměvavá, nic nebyl problém.


Ing. František Jiřík

Všem, kteří kupují nebo prodávají nemovitost, doporučuji tuto RK. Odpadly mi veškeré starosti, jelikož všechny úkony spojené s prodejem mého bytu byly za mě RK provedeny. Byt byl prodán během velmi krátké doby, a to za částku, kterou jsem si představoval. Kladně hodnotím vysoce profesionální  a velmi přátelský přístup paní Sedláčkové Lepičové směrem ke klientovi. Ještě jednou Vám děkuji!
M.Uhlíř

Po dobrých zkušenostech mámy s Vaší realitní kanceláří jsem se na Vás obrátlil i já a byl jsem velmi spokojen.Makléřka Eva Rychlá je nesporná profesionálka a má úžasný lidský přístup,takže spolupráce s ní byla vynikající.Děkuji Vám všem za zprostředkování prodeje chalupy.Že se prodá tak výhodně se mi mohlo jen zdát,jste skvělí.


Kolevi

Dobrý den, touto cestou bychom chtěly poděkovat RK Sedláček, především paní Evě Rychlé za profesionální a vstřícný přístup s vyřízením veškerých podkladů při koupi našeho bytu. Doporučila nám i finančního poradce. Byli jsme maximálně spokojeni.


Martina Houlíková

 

Touto cestou bych chtěla poděkovat paní Štěpánce Sedláčkové Lepičové za naprosto skvělý přístup a spolupráci při prodeji nemovitosti. Perfektní komunikace, vyhotovení veškeré administrativy, vše na profesionální úrovni. Realitní kancelář Sedláček s.r.o. je naprostou jedničkou na trhu.  Mnohokrát děkuji 


Soňa Muchová

Touto cestou bych chtěla poděkovat paní Štěpánce Sedláčkové Lepičové za naprosto skvělý přístup a spolupráci při prodeji nemovitosti. Perfektní komunikace, vyhotovení veškeré administrativy, vše na profesionální úrovni. Realitní kancelář Sedláček s.r.o. je naprostou jedničkou na trhu.  Mnohokrát děkuji
manželé Loudovi

Tímto chceme poděkovat RK Sedláček, především p. Sedláčkové Lepičové za vysoce profesionální přístup a perfektní spolupráci při koupi naší vysněné chalupy. Služby Vaší kanceláře určitě doporučíme dalším klientům. Přejme celému týmu mnoho pracovních a osobních úspěchů.
« Předchozí 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 Další »