Reference


Kuprová Jiřina

Maximální spokojenost, velmi ochotný a vstřícný přístup v jednání, co ujednáno, také splněno.
David Briško

Dobrý den, se službami RK Sedláček jsem byl nadmíru spokojený . Velké díky za ochotu , profesionální a lidský přístup patří hlavně makléřce  p. Evě Rychlé .  Po zkušenostech z jinými RK mohu jen doporučit .

Ještě jednou velké DíkyKarel Delawski

Děkuji vaší RK za zprostředkování prodeje nemovitosti i pomoc s vypracováním darovací smlouvy + vkladem do KN. Celou dobu se o nás perfektně starala paní Rychlá, které děkuji za profesionální přístup. S touto RK spolupracuji již velmi dlouho a mohu je vřele doporučit.
J.Hrušková

Dobrý den, děkuji paní E.Rychlé za výbornou spolupráci při koupě bytu a za vyřízení služeb. Mohu jen doporučit.


manželé Chládkovi

Vaše realitní kancelář nám zajištovala prodej našeho rodinného domu v Sokolově. S prací a celkovým profesionálním působením paní Štěpánky Sedláčkové Lepičové jsme byli velmi spokojeni a doporučovali bychom je komukoliv dalšímu.    
Tomáš Hubáček, Kraslice

Děkujeme Vaší RK za profesionální přístup a komunikaci, maximální spokojenost s prohlídkou nemovitosti, přípravou dokumentů, smluv a podkladů od A do Z.

Dále děkujeme za profesionální a nadstandardní přístup makléřky paní Evy Rychlé.


Mirek Šula

Děkuji za skvělou spolupráci, rychlá a jasná. Byt byl bez naší součinosti vyklizen, prodán, byl zajištěn přepis služeb. Mohu jen doporučit.


Balážová Tatiana

Dobrý den, děkuji Vaší realitní kanceláři za prodej mého bytu. Byli jste mi doporučeni a nezklamali jste. Prodej bytu trval pouze 3 týdny a všechno proběhlo v pořádku, jak sepsání smlouvy, vklad do KN tak připsání částky na účet. Děkuji za profesionální jednání paní Rychlé se kterou jsem jednala po celou dobu prodeje. Tuto realitní kancelář mohu doporučit. Děkuji


Eda a Iva Kalovi

Dobrý den, chceme poděkovat RK-Sedláček a hlavně paní Evě Rychlé za perfektní servis, její profesionální a nadstandartní přístup. Nelze jinak než Vaší RK jen vřele doporučit.


Petr Veselý

Chtěl bych vyjádřit poděkování za profesionální servis při prodeji naší nemovitosti realitní společnosti  R.K  Sedláček.


« Předchozí 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 Další »