Reference


Skořepa
Paní Rychlou doporučuji, v obchodním jednání byla vstřícná, pečlivá a časově flexibilní. Projevovala také lidský přístup po skončení obchodu, kdy bylo např. nutné vyřídit ještě nezbytné záležitosti spojené s energiemi v nemovitosti, což ukazuje na vysokou úroveň její profesionality.
 
S pozdravem
 
Skořepa
N.Shala
Dobry den, s vašimi službami jsem byl spokojen. Dekuji
N.Shala
Dr Kazakov
Dobrý den.
Touto cestou chtěl bych poděkovat paní Evu Rychlou za velmi dobrou práci při sprostředkování prodeje bytu v Sokolově. Byla velmi ochotná a bylo vidět profesionální přístup.
S pozdravem Dr Kazakov.
(vás obvodní koroner)
J. Odvody
Dobrý den,
 
mé hodnocení bude krátké...
Naprosto skvělý přístup, flexibilita, ochota a rychlost. Makléřka p. Eva Rychlá si zaslouží naprosté absolutorium.
Nemám jediný důvod, proč bych se v budoucnosti poohlížel po jiné realitní kanceláři.
J. Odvody
Iren & Jiří Zýkovi

Hledali jsme byt ke koupi v Sokolově a okolí. Spolupráce s realitní kanceláří Sedláček (jmenovitě s paní Sedláčkovou a paní Rychlou) byla po celou dobu výborná. Oceňuji především profesionalitu a znalost lokálního realitního trhu. Vše bylo dobře a precizně připraveno, výborná komunikace. Děkuji oběma dámám za ochotný a aktivní přístup, za to že platí I nepsané dohody.
Byli jsme velmi spokojeni.

Přejeme hodně tak spokojených klientů jako jsme byli my.

Iren & Jiří Zýkovi
Zuzana Urbánková

U realitní kanceláře Sedláček jsem prodávala dvě nemovitosti. Oba prodeje byly trochu nestandartní a jen díky profesionalitě a skvělému přístupu jak paní Sedláčkové, tak zejména realitní makléřky Evy Rychlé se podařilo vše zvládnout. Domy se prodaly rychle a za skvělou cenu i přes mnohá úskalí se kterými bych si sama nikdy neporadila. Velice děkuji za skvělý, lidský přístup a obrovskou pomoc s přípravami i prodejem.
 
Přeji mnoho úspěchů a spokojených klientů.
Zuzana Urbánková
Lucie Hejpetrová

Paní Rychlá je prostě skvělá. Jednoduše řečeno - vůbec  o nic jsem se nemusela starat (pouze o úklid před prohlídkami :-). Spolupráce s ní je naprosto bezproblémová, rychlá a efektivní. Přála bych nám všem mít více takových profíků ve svých profesích. Hezké dny přeji.

 

Lucie Hejpetrová
Miroslav Zdeněk

Děkuji paní Sedláčkové Lepičové za její práci. Nemovitost nechala správně zapsat na KN, před tím vyřídila geodetické zaměření, stavební povolení a vešekré náležitosti s tím spojené. Následně nemovitost prodala, ke spokojenosti  doufám nás všech. Děkuji za kompletní vyření celé situace s profesionální přístup. Mohu je doporučit.

Miroslav Zdeněk
Jan Fiala

Dobrý den,
byl sem spokojen s rychlostí, vstřícností a dodržováním ústních dohod a termínů při koupi RD Dukelská 1130, Sokolov.
Roman Knejfl

„Již poněkolikáté jsem využil služeb RK Sedláček a byl jsem i tentokrát naprosto spokojen. Opět jsem se dočkal perfektního servisu při prodeji a nákupu nemovitosti. Vysoce cením profesionalitu, ochotný a vstřícný přístup paní Sedláčkové. Tuto kancelář mohu směle doporučit všem ostatním a sám se budu velice těšit na další spolupráci, s pozdravem, R.Knejfl”
« Předchozí 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 Další »