Focení, 3D scan a videoprezentace

První dojem je ten nejdůležitější. Fotografie jsou zpravidla prvním kontaktem s nemovitostí a proto jim věnujeme velkou pozornost. Pořízení kvalitních fotografií je základem úspěšné prezentace nemovitosti.

U vybraných zakázek  je možnost připravit   nově 3D scan nemovitosti, jež je  zajímavou novinkou, kdy naskenováním vznikne trojrozměrný obraz, který je následně využit u virtuální prohlídky. 3D virtuální prohlídka  Matterport je zážitkem. Prostor si můžete projít ze všech stran a prohlédnout z jakéhokoliv úhlu.

Videoprezentace je také jednou z možností. Její využití není vhodné vždy, nicméně v některých případech umí lépe přiblížit samotnou nemovitost, její okolí a atmosféru místního prostředí.

Ve vybraných lokalitách je požnost pořídit snímky  nemovitosti pomocí dronu.