Vyjádření k ceně obvyklé

Vážení, chápeme, že období, které následuje po ztrátě blízké osoby, je plné emocí a zároveň vyžaduje vyřešení mnoha praktických záležitostí. Jednou z nich je i nutnost ocenění nemovitosti pro účely dědického řízení. V těchto chvílích je důležité mít po svém boku odborníka, který vám pomůže celý proces co nejvíce usnadnit.


Naše společnost nabízí profesionální služby v oblasti odhadu ceny nemovitostí, abyste jste  měli jistotu, že vše proběhne hladce a bez zbytečných komplikací. Věříme, že naše pomoc vám umožní soustředit se na důležitější věci v těchto náročných chvílích.

Pro odhady cen v rámci dědického řízení se na nás můžete obrátit s důvěrou. Ing. Štěpánku Sedláčkovou Lepičovou, naši dlouletou, kvalifikovanou makléřku, která se na tyto odhady specializuje a je připravena vám poskytnout vypracování tohoto ocenění.


Pokud máte zájem o konzultaci nebo potřebujete odhadní služby, neváhejte se na nás obrátit. Jsme zde, abychom vám pomohli navigovat tímto složitým obdobím s profesionalitou a lidským přístupem.


Ing. Štěpánka Sedláčková Lepičová

makléř a jednatelka společnosti

Více