Reference


Dana Izáková
Paní Sedláčkovou Lepičovou mohu jako realitní makléřku velmi doporučit. Její jednání je profesionální, rychlé a velmi orientované na zákazníka, ať už prodávajícícho, či kupujícího. Její tah na branku v této realitnímu prodeji nepřející době je efektivní a žádoucí.
Kapustova M.

Děkujeme p.Rychlé za velmi profesionální  služby při prodeji našeho bytu.Ochotně vše připravila a vyřídila i právní záležitosti a rychlé  vypořádání transakce.
Vřele doporučujeme.
Kapustova M.

 
Pavel Matějka
Děkujeme paní Rychlé za profesionální přístup při koupi nemovitosti. Díky jejímu přístupu to pro nás znamenalo minimum starostí a vše proběhlo hladce a rychle. Jako třešnička na dortu pak bylo upozornění na povinnost podat daňové přiznání k dani z nemovitosti, na kterou bychom jinak zapomněli.
Pavel Matějka
 
Romana F.
Dobrý den, chtěla bych touto cestou poděkovat za spolupráci při prodeji nemovitosti. Vřele doporučuji makléřku pani Evu Rychlou, která věnovala spoustu svého času i mimo pracovní dobu. Celý proces prodeje probíhal velice profesionálně. Přesvědčte se sami:
 
https://www.youtube.com/watch?v=aeQeBGUEWco
Ing. Petra Ivanovská
Dobrý den.
Chtěla bych poděkovat za výborné profesionální, slušné a milé jednání paní Rychlé a paní Sedláčkové.
Při koupi nemovitosti jsem byla do podrobností seznámena se stavem nemovitosti a následném postupu při její koupi.
Za jejich asistence proběhli i veškeré přepisy energií i služeb, prostě veškerý servis na klíč.
Vše proběhlo velmi hladce a rychle.  Není to má první zkušenost s realitními makléři, proto mám s čím srovnávat.
Obě tyto dámy mohu vřele doporučit i dalším zájemcům.
 
Oběma děkuji.
H. Polenová, Z. Franková
Dobrý den,
děkujeme paní Rychlé za velmi profesionální služby při prodeji bytu v Sokolově. Připravila velmi rychle a kvalitně videoprezentaci bytu, nabídku, i následný prodej, včetně všech administrativních náležitostí. Tím se byt prodal ve velmi krátké době.
Ochotně nám také připravila a vyřídila i další administrativní a právní záležitosti, které jsme potřebovaly pro katastrální úřad.
Vřele doporučujeme.
H. Polenová, Z. Franková
Ing Bohumil Müller
Profesionální servis realitní makléřky při koupi rekreační nemovitosti (bytu) v Abertamech a rychlé vypořádání transakce. Doporučuji
Miroslav Zajíc
Děkuji paní Rychlé za zprostředkování koupě našeho nádherného domu v malebných Kraslicích. Není co vytknout, vše proběhlo korektně a bez průtahů.
 
Miroslav Zajíc
 
Stanislav Ocelák
Byl jsem spokojený s prací paní Rychlé při prodeji mého domu v Kraslicích. Odvedla výbornou práci. Mohu jí opravdu vřele doporučit.
Ocelák Stanislav, Brandýs nad Labem
Lucie Smutná
 
Mám tu čest být klientkou paní Štěpánky, za což jsem vděčná, je velice profesionální, má lidský přístup, umí poradit, podpořit a BOJOVAT o potencionálního kupce. Prodávám velmi zanedbanou nemovitost a i když se prodej moc nedaří, stále se nevzdává a snaží se na 100%. Jsem maximálně spokojená a pokud budu někdy řešit další prodej nemovitostí, tak jedině s RK Sedláček a s paní Štěpánkou. Děkuji za ní.
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 Další »