Reference


manželé Hessovi

Dobrý den,
děkuji Vám za vaše služby při prodeji našeho rodinného domku. Byli jsme velice spokojeni.Prodej proběhl rychle,kvalitně a profesionálně. Paní Rychlá je milá, trpělivá, s lidským přístupem ke klientovi a na vysoké profesionální úrovni. Moc si jí vážim a Vaši realitní kancelář vřele doporučuji každému,kdo takové služby potřebuje.


Jana Madsen

Chtěli bychom Vaší kanceláři a obzvlášť panu Veršeckému poděkovat za rychlý a úspěšně provedený prodej našeho bytu. Byli jsme se službami pana Veršeckého, které se vyznačovaly vysokou profesionalitou, promptním a spolehlivým vyřízením všech záležitostí spojeným s prodejem, velice spokojeni .

Určitě Vaši kancelář doporučíme našemu okruhu známých a sami se rádi na Vás zase obrátíme.


Martin Kešner a Karolina Tremlová

Moc bychom chtěli poděkovat za přátelský, milý a lidský přístup při výběru našeho nového bydlení s přítelkyní. Po delší době hledání nám padl byt do oka a  po telefonickém rozhovoru a několika prohlídkách bytu s paní Rychlou, se spustila řetězová akce a za měsíc jsme již spokojeně bydleli. Paní Rychlá nám vše podrobně vysvětlila a vše dopadlo v pořádku. Můžeme jenom doporučit. S pozdravem


Vitásková Louny

Všem vřele doporučuji  RK- Sedláček,  děkuji paní Sedláčkové a hlavně paní Jelínkové za profesionální a bezproblémový průběh prodeje domu,který proběhl neuvěřitelně rychle. Paní  Ivetce Jelínkové děkuji za velmi vstřícný a milý přístup. Přeji hodně úspěchů ve vaší  práci.


Helena Bešťáková

Děkuji za nadstandardní služby p. Cábové a p. Sedláčkové Lepičové. Nad rámec domluvených služeb se postaraly o bezproblémový prodej a koupi bytu. S pozdravem
Volfová

Dobrý den, mockrát Vám děkuji za ochotu a hlavně za Vaši trpělivost! S pozdravemTejček B.

Ještě jednou moc děkuji p. Cábové za zprostředkování prodeje a  přeji Vám hodně štěstí ve Vaší práci ale i v osobním životě. Děkuji - i za Vaše velice seriozní jednání při prostředkování prodeje.

Zdravím, Váš spokojený klient


Černá a Mašek

Děkuji za spolupráci s vámi, prodej byl rychlý a vše okolo jste zařídili, moc jsme byli s vámi spokojení.


L. Šteklová

Chci poděklovat p.Rychlé z R.K.Sedláček s.r.o za rychlé vyřízení prodeje bytu a velmi příjemné jednání.S pozdravem
Lenka Křivánková

Děkuji Štěpánce Sedláčkové a jejímu kolegovi p. Veršeckému za vyřízení prodeje mých pozemků ve Zlíně. Bylo s tím mnoho práce a starostí, ale nakonec se vše zdárně podařilo prodat. Paní Sedláčková vyřídila všechny záležitosti s kupujícím, katastrálním i finančním úřadem, nemusela jsem se o nic starat, o každém kroku jsem byla podrobně informována. Setkala jsem se s osobním přístupem a profesionálním řešením všech problémů. Tuto RK mohu jedině doporučit.
« Předchozí 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 Další »