Reference


Tomáš Hubáček, Kraslice

Děkujeme Vaší RK za profesionální přístup a komunikaci, maximální spokojenost s prohlídkou nemovitosti, přípravou dokumentů, smluv a podkladů od A do Z.

Dále děkujeme za profesionální a nadstandardní přístup makléřky paní Evy Rychlé.


Mirek Šula

Děkuji za skvělou spolupráci, rychlá a jasná. Byt byl bez naší součinosti vyklizen, prodán, byl zajištěn přepis služeb. Mohu jen doporučit.


Balážová Tatiana

Dobrý den, děkuji Vaší realitní kanceláři za prodej mého bytu. Byli jste mi doporučeni a nezklamali jste. Prodej bytu trval pouze 3 týdny a všechno proběhlo v pořádku, jak sepsání smlouvy, vklad do KN tak připsání částky na účet. Děkuji za profesionální jednání paní Rychlé se kterou jsem jednala po celou dobu prodeje. Tuto realitní kancelář mohu doporučit. Děkuji


Eda a Iva Kalovi

Dobrý den, chceme poděkovat RK-Sedláček a hlavně paní Evě Rychlé za perfektní servis, její profesionální a nadstandartní přístup. Nelze jinak než Vaší RK jen vřele doporučit.


Petr Veselý

Chtěl bych vyjádřit poděkování za profesionální servis při prodeji naší nemovitosti realitní společnosti  R.K  Sedláček.


Irena MatěchováVelké díky realitní kanceláři Sedláček s.r.o. za rychlou a profesionálně odvedenou práci při zprostředkování prodeje nemovitosti.
Paní Rychlá, se kterou jsme vše projednávali, dělá čest svému jménu :-) Za sebe stoprocentně doporučuji.

 

Petr Veselý

Chtěl bych vyjádřit poděkování za profesionální servis při prodeji naší nemovitosti realitní společnosti  R.K  Sedláček.


I. a V. Jelenovi, Sokolov

Perfektní příprava podkladů, profesionální přístup, píle, prostě pohoda - pěkné pozdravení paní Evě Rychlé .


Mgr. et Mgr. Ing. et Ing. Richard Blatný, FINS. IOM

Jako klient i jako odhadce cen nemovitých věcí mohu spolupráci s RK-Sedláček vřele doporučit, na základě svých osobních zkušeností s RK v mnoha krajích celé republiky je můj celkový dojem, založený na způsobu jednání, rychlosti, ochoty, vstřícnosti a nadstandardního servisu silně nadprůměrný, byl jsem příjemně překvapen až dojat, "jak to může fungovat, když skutečné odborníky jejich práce zároveň baví a chápou ji jako odpovědné poslání pro klienty". 
Miloš Holík

RK Sedláček prostřednictvím makléřky pí Evy Rychlé a šéfové pí Štěpánky Sedláčkové pro nás odvedla velký kus práce při koupi bytu v Sokolově v období 12/2017 až 03/2018. Od prohlídky, přes rezervační smlouvu až po podpis kupní smlouvy a předání bytu. Organizace plateb byla velmi korektní a vždy v návaznosti na financování, které nám zásadním způsobem pomohl získat finanční poradce p. Mašek. Za vše velký dík!


« Předchozí 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 Další »