Reference


Štrossovi

Touto cestou bychom chtěli poděkovat Realitní kanceláři Sedláček s.r.o., zejména Ing. Štěpánce Sedláčkové Lepičové za výbornou a obětavou spolupráci při řešení koupě nemovitosti a s tím související administrativou.  Velmi nás překvapila obětavost, spolehlivost a komunikativnost na profesionální a hlavně i lidské úrovni. Nesmíme zapomenout ani na chválu celého personálu RK, který nám pomohl dojít až do vytouženého cíle. Co se týče doporučení budoucím klientům této realitní kanceláře, můžeme jen a jen vřele doporučit jak kupujícím, tak i prodávajícím. Profesionalita a jednání této kanceláře je prioritou č. 1.


Jitka a Karel Jakobcovi

Chtěli bychom touto cestou moc poděkovat za rychlý a úspěšně provedený prodej našeho bytu. Velmi kladně hodnotíme profesionální a lidský přístup Štěpánky i Davida. Byla to naše již třetí zkušenost s touto realitní kanceláří a můžeme jen doporučit. S veškerými službami jsme nad míru spokojeni. V budoucnu se na Vás jistě zase obrátíme.
Matějovičovi, Sokolov

Děkuji RK Sedláček za profesionální přístup k prodeji naší nemovitosti.Spolupráce-jednání při prodeji bylo konstruktivní, ochotné k vyhovění našich požadavků. Jsme rádi,že jsme zvolili tuto službu právě u této realitní kanceláře. Doporučuji všem, kteří nejen prodávají, ale i kupuji nemovitosti.
František Žáček

Děkuji touto cestou  paní Rychlé za výbornou spolupráci při prodeji bytu. Přes 5 let jsem inzeroval jeho prodej a nebyl žádný zájemce. Nechtěl jsem realizovat přes jakoukoliv realitní kacelář. Do půl roku od předání k RK Sedláček mám prodaný byt.


Mgr. Brejchová

Děkuji paní Rychlé za výbornou spolupráci při koupi bytu. Doporučuji její služby, má všechny předpoklady provést Vás klidně a profesionálně světem realit.


Alena Kozubková

Dobry den chtěla bych ohodnotit rk. především obovské díky za ohromnou ochotu Evě Rychlé a to za spolupraci při prodeji i přes mou nepřítomnost , když jsem byla na léčebném pobytu s dětmi v lázních. Hlavně za její užasný přitup, klid, usměv, pochopení, za každou novou zpravu před všemi ukázkami bytu  A TAKÉ při prodeji a dále za dobré napady, super jednání. Moc vám všem ještě jednou děkuji i přes to že se byt prodával rok se vyplatilo čekat MOC MOC MOC děkuji .


Šištíková

Moc děkujeme RK Sedláček a hlavně paní Evě Rychlé za velkou ochotu a spolehlivost jak za prodej bytu tak i koupě bytu moc velká spokojenost. Vždy vše proběhlo tak jak mělo..RK Sedláček mohu jen doporučit velká spokojenost děkujeme.


Lucie Niebauerová Waloschková

 

 moc děkujeme Realitní kanceláři za zprostředkování prodeje našeho "půl domu" paní Štěpánka nás provedla prodejem od začátku až do konce

vážíme si také jejího profesionálního odhadu ceny i volby nabídky, kdy netrvalo ani měsíc a první zájemce byl tu

moc děkujeme také za všechny služby nad rámec svých pracovních povinností, kdy s námi procházela víkend nevíkend celou záležitost, pomohla nám domluvit záležitosti ohledně hypotéky, komunikovala se všemi bankami, úřady  a navštívila s námi i nemovitost, kterou jsme si vyhlídli ke koupi, kdy nás upozornila na rizika i bonusy...

spolupráce s touto realitní kanceláři je jako puzzle, které dílek po dílku zapadá do sebe a vy se nestačíte divit, protože v makléři nakonec potkáváte také přítele, který se nesnaží z vás vytřískat peníze, ale kterému jde o vaši spokojenost...


Dagmar Nesvadbová

S RK Sedláček jsem nad míru spokojený. Paní Sedláčková nám pomáhala od první dne kdy jsme ji oslovili o pomoc s prodejem nemovitosti. Kupce našla velmi rychle a prodej proběhl bez jakýchkoliv komplikací a my jsme nemuseli téměř nic udělat. Pokud někdo potřebuje profesionální pomoc s prodejem či koupí nemovitosti měl by se obrátit na Realitní kancelář Sedláček.
Pavel Špulák

S RK Sedláček jsem nad míru spokojený. Paní Sedláčková nám pomáhala od první dne kdy jsme ji oslovili o pomoc s prodejem nemovitosti. Kupce našla velmi rychle a prodej proběhl bez jakýchkoliv komplikací a my jsme nemuseli téměř nic udělat. Pokud někdo potřebuje profesionální pomoc s prodejem či koupí nemovitosti měl by se obrátit na Realitní kancelář Sedláček.Děkuji za Vaše služby.« Předchozí 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 Další »