Reference


Miroslav Zajíc
Děkuji paní Rychlé za zprostředkování koupě našeho nádherného domu v malebných Kraslicích. Není co vytknout, vše proběhlo korektně a bez průtahů.
 
Miroslav Zajíc
 
Stanislav Ocelák
Byl jsem spokojený s prací paní Rychlé při prodeji mého domu v Kraslicích. Odvedla výbornou práci. Mohu jí opravdu vřele doporučit.
Ocelák Stanislav, Brandýs nad Labem
Lucie Smutná
 
Mám tu čest být klientkou paní Štěpánky, za což jsem vděčná, je velice profesionální, má lidský přístup, umí poradit, podpořit a BOJOVAT o potencionálního kupce. Prodávám velmi zanedbanou nemovitost a i když se prodej moc nedaří, stále se nevzdává a snaží se na 100%. Jsem maximálně spokojená a pokud budu někdy řešit další prodej nemovitostí, tak jedině s RK Sedláček a s paní Štěpánkou. Děkuji za ní.
manželé Trajovi
Chtěli bychom poděkovat realitní kanceláři za prodej domu. 
Hlavně panu Veršeckému za profesionální přístup a ochotu s realitní kanceláři jsme byli velice spokojeni moc děkujeme,  Trajovi.
Soňa Bertelmanová, doručovatelka, Horní Slavkov

Moc rádi bychom s manželem doporučili spolupráci s paní Natálii Fajfrlíkovou, díky ní se nám podařil splnit náš sen o bydlení. Paní Natálku jsme oslovili a s její pomocí se nám podařil najít náš nový dům, vyřídila vše od začátku do konce (což v našem případě bylo trošku komplikované, ale se vším si poradila) a vše zařídila. Musíme pozdvihnout její nasazení o všem nás vždy ihned informovala, jak vše pokračuje, co je třeba, jaké jsou možnosti atd. Je to velice úžasná paní a spolupráce sní byl jak sen. Pomohla nám i s prodejem bytu, abychom mohli náš baráček koupit. Mohu s jistotou říci, že bez paní Natálie bychom si náš sen nesplnili. 
Hana Pavlíčková, poradce pro výživu
 
Chtěli bychom poděkovat za rychlé a bezstarostné vyřízení naší hypotéky, pomoc při koupi bytu a luxusní jednání paní Fajfrlíkové. Byli jsme velice spokojeni.
Zátopkovi
Dobrý den chtěla bych poděkovat,p.Štepánce Sedláčkové Lepičové za prodej dvou bytů, za velkou trpělivost,a velmi profesionální vystupování ,moc mě to mile překvapilo, byty byli velmi rychle prodané.P.Štěpánka je prostě zázrak velice schopná dáma. Jestli můžu doporučit tak ano. Z pozdravem Zátopková.
Lebedovi
Dovolte mi poděkovat za bezproblémový. prodej naší nemovitosti. Netušili jsme kolik je s tím vyběhávání a zařizování. Moc si vážíme trpělivosti a přístupu celého kolektivu. Přejeme i dál hodně spokojených klientů a pevné nervy. Manželé Lebedovi.
 
Nikodémovi
Dobrý den,měli jsme štěstí na paní Rychlou, která nás hladce provedla celým poměrně dlouhým procesem.Vyzdvihl bych jednoduché a přehledné smlouvy, zajišťující ochranu všech zúčastněných a otevřenost k jejich případným úpravám.Paní Rychlá si zaslouží za své vstřícné a nápomocné jednání naše vřelé poděkování.Přejeme mnoho úspěchůNikodémovi
Černá
Dobrý den,s vaší realitou jsem byla velice spokojená,p.Rychlá byla moc hodná,protože nám ve všem vyhověla, zařídila a poradila,takže spokojenost na 100 %.
Děkuji p.Černá
« Předchozí 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 Další »