Reference


Luboš Hlavatý

RK Sedláček velmi doporučuji. Je to velmi profesionální realitní kancelář. Jsem velmi rád, že jsem si je vybral pro prodej svojí nemovitosti.  Prodej proběhl velmi profesionálně od zpracování nabídky až po podpis smluv. Co musím především vyzdvihnout je poradenství, které je poskytnuto nejen Luboš Hlavatý
manžele Štěpánkovi

Naše ohromné poděkování patří RK Sedláček,  především Štěpánce Sedláčkové Lepičové za neskutečnou profesionalitu při prodeji bytu v Sokolově. Setkali jsme se s neuvěřitelnou ochotou, příjemným jednáním, pomocí při koordinací hypotečních úvěrů a pozitivním řešení všech situací. Spokojenost byla jak ze strany prodávajícího, tak myslíme, že i ze strany kupujícího. 

Jen s takovou podporou je možné v dnešní těžké době uskutečnit skvělý obchod. 

Ještě jednou velké díky.
manželé Obzinovi

Děkujeme RK Sedláček za spolupráci při prodeji bytu. V porovnání se zkušenostmi s jinou RK, zde najdete absolutní servis, férové jednání, vysokou profesionalitu, rychlé jednání a komplexní péči.

S čistým svědomím můžeme jen doporučit.
Kuprová Jiřina

Maximální spokojenost, velmi ochotný a vstřícný přístup v jednání, co ujednáno, také splněno.
David Briško

Dobrý den, se službami RK Sedláček jsem byl nadmíru spokojený . Velké díky za ochotu , profesionální a lidský přístup patří hlavně makléřce  p. Evě Rychlé .  Po zkušenostech z jinými RK mohu jen doporučit .

Ještě jednou velké DíkyKarel Delawski

Děkuji vaší RK za zprostředkování prodeje nemovitosti i pomoc s vypracováním darovací smlouvy + vkladem do KN. Celou dobu se o nás perfektně starala paní Rychlá, které děkuji za profesionální přístup. S touto RK spolupracuji již velmi dlouho a mohu je vřele doporučit.
J.Hrušková

Dobrý den, děkuji paní E.Rychlé za výbornou spolupráci při koupě bytu a za vyřízení služeb. Mohu jen doporučit.


manželé Chládkovi

Vaše realitní kancelář nám zajištovala prodej našeho rodinného domu v Sokolově. S prací a celkovým profesionálním působením paní Štěpánky Sedláčkové Lepičové jsme byli velmi spokojeni a doporučovali bychom je komukoliv dalšímu.    
Tomáš Hubáček, Kraslice

Děkujeme Vaší RK za profesionální přístup a komunikaci, maximální spokojenost s prohlídkou nemovitosti, přípravou dokumentů, smluv a podkladů od A do Z.

Dále děkujeme za profesionální a nadstandardní přístup makléřky paní Evy Rychlé.


Mirek Šula

Děkuji za skvělou spolupráci, rychlá a jasná. Byt byl bez naší součinosti vyklizen, prodán, byl zajištěn přepis služeb. Mohu jen doporučit.


« Předchozí 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 Další »