Reference


Ing.Josef Beran

Rád bych uvedl, že realitní kancelář Sedláček s.r.o., prostřednictvím makléřky Evy Rychlé, mi poskytla skvělou službu v nelehké covidové době. S realitní kanceláří jsem opravdu spokojen.

Ing.Josef Beran
manželé Polomisovi

Když jsme chtěli prodat byt v Lokti, byla nám doporučena Vaše realitní kancelář. Věděli jsme co chceme, ale přístup a profesionalita nás velice překvapila. Paní Rychlá je hodna svého jména. Nejen, že se kupec našel velice rychle, ale způsob jednání a zajištění nadstandardních služeb nás velice potěšil. 

Máme také radost, že kupující je z Lokte a má velký vztah k této nemovitosti. 

 

Naďa Polomisová
manželé Davídkovi

Velká spokojenost s odborným servisem, rychlé a milé profesionální jednání.
Doporučujem všem a realitní kanceláři ještě jednou moc děkujeme.
manželé Davídkovi
Alena Siváňová

Spolupracovala jsem s paní makléřkou Evou Rychlou z RK Sedláček s.r.o. a mohu ji jen vřele doporučit, vždy byla velmi ochotná, vstřícná a milá a bez sebemenších zádrhelů vše fungovalo tak, jak jsme se domluvily a proto jsem ji po první zkušenosti vyhledala i znovu, s prací paní Rychlé jsem byla nadmíru spokojená.
Siváňová Alena
MUDr Dagmar Marchez

V r 2020 jsem se, v ramci koupi malé nemovitosti, seznámila s pani Evou Rychlou, makléřkou realitní kanceláře Sedlaček. Byla jsem velice přijemně překvapena vřelým a při tom profesionálnim a poctivým chovanim: Vřele doporucuji. MUDr Dagmar Marchez
Věra Barková

Chtěli bychom Vaší kanceláři a obzvlášť paní Rychlé poděkovat za úspěšně provedený prodej našeho bytu. Byli jsme se službami paní Rychlé, které se vyznačovaly vysokou profesionalitou, promptním a spolehlivým vyřízením všech záležitostí spojeným s prodejem, velice spokojeni .
Určitě Vaši kancelář doporučíme našemu okruhu známých a sami se rádi na Vás zase obrátíme.
Ještě jednou moc děkuji Věra Barková
Kamila Lajčáková

S realitní kanceláří RK Sedláček jsme byli nadmíru spokojení. Jednání makléřky paní Rychlé bylo vždy férové, ve všem nám vyšla vstříc, o všem nás informovala. I když nastaly neočekávané komplikace na straně kupujícího, realitní kancelář vše vyřešila k naší spokojenosti. Skvělá komunikace, vstřícnost, férovost. Všem tuto realitní kancelář rozhodně doporučuji. Bc. Kamila Lajčáková

 

Hezký den

 

Lajčáková
Libor Čihák

Dobrý den,chtěl bych ohodnotit služby Vaší společnosti při koupi bytu. Při koupi bytu jsem byl ve styku s paní Rychlou.S jením přístupem jsem byl nadmíru spokojen. Spolehlivosti si cením nejvíce. Profesionální přístup. Vstřícnost. Zkrátka, vše super. Díky.

S přátelským pozdravem

Libor Čihák
Jiří Bochníček

Děkuji RK Sedláček za vyřízení mé zakázky,jmenovitě paní Sedláčkové Lepičové.

Vše proběhlo velmi profesionálně a o všech krocích jsem byl průběžně informován.

Zádrhele pak byly rychle řešeny navzdory této  covidové době.Služby RK jednoznačně doporučuji.

 

Bochníček
Luboš Hlavatý

RK Sedláček velmi doporučuji. Je to velmi profesionální realitní kancelář. Jsem velmi rád, že jsem si je vybral pro prodej svojí nemovitosti.  Prodej proběhl velmi profesionálně od zpracování nabídky až po podpis smluv. Co musím především vyzdvihnout je poradenství, které je poskytnuto nejen Luboš Hlavatý
« Předchozí 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 Další »