Reference


Lebedovi
Dovolte mi poděkovat za bezproblémový. prodej naší nemovitosti. Netušili jsme kolik je s tím vyběhávání a zařizování. Moc si vážíme trpělivosti a přístupu celého kolektivu. Přejeme i dál hodně spokojených klientů a pevné nervy. Manželé Lebedovi.
 
Nikodémovi
Dobrý den,měli jsme štěstí na paní Rychlou, která nás hladce provedla celým poměrně dlouhým procesem.Vyzdvihl bych jednoduché a přehledné smlouvy, zajišťující ochranu všech zúčastněných a otevřenost k jejich případným úpravám.Paní Rychlá si zaslouží za své vstřícné a nápomocné jednání naše vřelé poděkování.Přejeme mnoho úspěchůNikodémovi
Černá
Dobrý den,s vaší realitou jsem byla velice spokojená,p.Rychlá byla moc hodná,protože nám ve všem vyhověla, zařídila a poradila,takže spokojenost na 100 %.
Děkuji p.Černá
Skořepa
Paní Rychlou doporučuji, v obchodním jednání byla vstřícná, pečlivá a časově flexibilní. Projevovala také lidský přístup po skončení obchodu, kdy bylo např. nutné vyřídit ještě nezbytné záležitosti spojené s energiemi v nemovitosti, což ukazuje na vysokou úroveň její profesionality.
 
S pozdravem
 
Skořepa
N.Shala
Dobry den, s vašimi službami jsem byl spokojen. Dekuji
N.Shala
Dr Kazakov
Dobrý den.
Touto cestou chtěl bych poděkovat paní Evu Rychlou za velmi dobrou práci při sprostředkování prodeje bytu v Sokolově. Byla velmi ochotná a bylo vidět profesionální přístup.
S pozdravem Dr Kazakov.
(vás obvodní koroner)
J. Odvody
Dobrý den,
 
mé hodnocení bude krátké...
Naprosto skvělý přístup, flexibilita, ochota a rychlost. Makléřka p. Eva Rychlá si zaslouží naprosté absolutorium.
Nemám jediný důvod, proč bych se v budoucnosti poohlížel po jiné realitní kanceláři.
J. Odvody
Iren & Jiří Zýkovi

Hledali jsme byt ke koupi v Sokolově a okolí. Spolupráce s realitní kanceláří Sedláček (jmenovitě s paní Sedláčkovou a paní Rychlou) byla po celou dobu výborná. Oceňuji především profesionalitu a znalost lokálního realitního trhu. Vše bylo dobře a precizně připraveno, výborná komunikace. Děkuji oběma dámám za ochotný a aktivní přístup, za to že platí I nepsané dohody.
Byli jsme velmi spokojeni.

Přejeme hodně tak spokojených klientů jako jsme byli my.

Iren & Jiří Zýkovi
Zuzana Urbánková

U realitní kanceláře Sedláček jsem prodávala dvě nemovitosti. Oba prodeje byly trochu nestandartní a jen díky profesionalitě a skvělému přístupu jak paní Sedláčkové, tak zejména realitní makléřky Evy Rychlé se podařilo vše zvládnout. Domy se prodaly rychle a za skvělou cenu i přes mnohá úskalí se kterými bych si sama nikdy neporadila. Velice děkuji za skvělý, lidský přístup a obrovskou pomoc s přípravami i prodejem.
 
Přeji mnoho úspěchů a spokojených klientů.
Zuzana Urbánková
Lucie Hejpetrová

Paní Rychlá je prostě skvělá. Jednoduše řečeno - vůbec  o nic jsem se nemusela starat (pouze o úklid před prohlídkami :-). Spolupráce s ní je naprosto bezproblémová, rychlá a efektivní. Přála bych nám všem mít více takových profíků ve svých profesích. Hezké dny přeji.

 

Lucie Hejpetrová
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 Další »