Reference


Volfová

Dobrý den, mockrát Vám děkuji za ochotu a hlavně za Vaši trpělivost! S pozdravem



Tejček B.

Ještě jednou moc děkuji p. Cábové za zprostředkování prodeje a  přeji Vám hodně štěstí ve Vaší práci ale i v osobním životě. Děkuji - i za Vaše velice seriozní jednání při prostředkování prodeje.

Zdravím, Váš spokojený klient


Černá a Mašek

Děkuji za spolupráci s vámi, prodej byl rychlý a vše okolo jste zařídili, moc jsme byli s vámi spokojení.


L. Šteklová

Chci poděklovat p.Rychlé z R.K.Sedláček s.r.o za rychlé vyřízení prodeje bytu a velmi příjemné jednání.S pozdravem
Lenka Křivánková

Děkuji Štěpánce Sedláčkové a jejímu kolegovi p. Veršeckému za vyřízení prodeje mých pozemků ve Zlíně. Bylo s tím mnoho práce a starostí, ale nakonec se vše zdárně podařilo prodat. Paní Sedláčková vyřídila všechny záležitosti s kupujícím, katastrálním i finančním úřadem, nemusela jsem se o nic starat, o každém kroku jsem byla podrobně informována. Setkala jsem se s osobním přístupem a profesionálním řešením všech problémů. Tuto RK mohu jedině doporučit.
Ricci Čiháková

Rádi bychom moc poděkovali RK-Sedláček,zejména paní Evě Rychlé za prodej našeho bytu.Doporučujeme Vás dále a také jsme slyšeli pokojenost. Děkujeme
2015
Frčková

Chtěla bych moc pochválit p.Erberta za jeho přístup ke mě jako klientovi a také celé vaší kanceláři.
Hezké dny
Macháčková

Dobrý den, ráda bych touto cestou chtěla poděkovat RK-Sedláček s.r.o -  p.Štěpánce SedláčkovéLepičové, za bezproblémový prodej bytu 3+1 v Chodově. Velmi jsem ocenila vstřícnost a rychlost v jednání. Vřele doporučuji,byla jsem mile překvapena  profesionálním jednáním, kompletním servisem, včetně přepisů služeb energie a plynu.
Vřele všem doporučuji RK  Sedláček s.r.o   Sokolov,    velká spokojenost.
Milada Baňasová

Chtěla bych touto cestou poděkovat p. Rychlé a p. Sedláčkové za perfektní servis při prodeji RD, profesionalitu a velice vstřícný přístup. Tuto Realitní kancelář mohu jen vřele doporučit a ještě jednou moc děkuji. Přeji Vám zároveň hodně spokojených klientů, jako jsem byla já. S pozdravem a díky
« Předchozí 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 Další »