Reference


Martina Houlíková

 

Touto cestou bych chtěla poděkovat paní Štěpánce Sedláčkové Lepičové za naprosto skvělý přístup a spolupráci při prodeji nemovitosti. Perfektní komunikace, vyhotovení veškeré administrativy, vše na profesionální úrovni. Realitní kancelář Sedláček s.r.o. je naprostou jedničkou na trhu.  Mnohokrát děkuji 


Soňa Muchová

Touto cestou bych chtěla poděkovat paní Štěpánce Sedláčkové Lepičové za naprosto skvělý přístup a spolupráci při prodeji nemovitosti. Perfektní komunikace, vyhotovení veškeré administrativy, vše na profesionální úrovni. Realitní kancelář Sedláček s.r.o. je naprostou jedničkou na trhu.  Mnohokrát děkuji
manželé Loudovi

Tímto chceme poděkovat RK Sedláček, především p. Sedláčkové Lepičové za vysoce profesionální přístup a perfektní spolupráci při koupi naší vysněné chalupy. Služby Vaší kanceláře určitě doporučíme dalším klientům. Přejme celému týmu mnoho pracovních a osobních úspěchů.
Věra Zelenková

Tímto bych chtěla vyjádřit velké poděkování realitní kanceláři Sedláček s r. o a to zejména paní E. Rychlé za skvělé služby a za rychlost :-) při koupi našeho domečku. Profesionální přístup a kvalita služby mě nadmíru překvapila. Paní Rychlá nám velice pomohla v celém procesu koupě nemovitosti a to nejen po profesionální stránce, ale ve velké míře i po stránce lidské, což jsem v tu dobu velice ocenila. Paní Rychlou i celou realitní kancelář mohu vřele doporučit všem, kdo uvažují o koupi nebo prodeji nemovitosti. Každá koupě nebo prodej je životní změnou, někdy příjemnou, někdy méně, každopádně pro mě bylo důležité, že se na někoho mohu stoprocentně spolehnout.
Štrossovi

Touto cestou bychom chtěli poděkovat Realitní kanceláři Sedláček s.r.o., zejména Ing. Štěpánce Sedláčkové Lepičové za výbornou a obětavou spolupráci při řešení koupě nemovitosti a s tím související administrativou.  Velmi nás překvapila obětavost, spolehlivost a komunikativnost na profesionální a hlavně i lidské úrovni. Nesmíme zapomenout ani na chválu celého personálu RK, který nám pomohl dojít až do vytouženého cíle. Co se týče doporučení budoucím klientům této realitní kanceláře, můžeme jen a jen vřele doporučit jak kupujícím, tak i prodávajícím. Profesionalita a jednání této kanceláře je prioritou č. 1.


Jitka a Karel Jakobcovi

Chtěli bychom touto cestou moc poděkovat za rychlý a úspěšně provedený prodej našeho bytu. Velmi kladně hodnotíme profesionální a lidský přístup Štěpánky i Davida. Byla to naše již třetí zkušenost s touto realitní kanceláří a můžeme jen doporučit. S veškerými službami jsme nad míru spokojeni. V budoucnu se na Vás jistě zase obrátíme.
Matějovičovi, Sokolov

Děkuji RK Sedláček za profesionální přístup k prodeji naší nemovitosti.Spolupráce-jednání při prodeji bylo konstruktivní, ochotné k vyhovění našich požadavků. Jsme rádi,že jsme zvolili tuto službu právě u této realitní kanceláře. Doporučuji všem, kteří nejen prodávají, ale i kupuji nemovitosti.
František Žáček

Děkuji touto cestou  paní Rychlé za výbornou spolupráci při prodeji bytu. Přes 5 let jsem inzeroval jeho prodej a nebyl žádný zájemce. Nechtěl jsem realizovat přes jakoukoliv realitní kacelář. Do půl roku od předání k RK Sedláček mám prodaný byt.


Mgr. Brejchová

Děkuji paní Rychlé za výbornou spolupráci při koupi bytu. Doporučuji její služby, má všechny předpoklady provést Vás klidně a profesionálně světem realit.


Alena Kozubková

Dobry den chtěla bych ohodnotit rk. především obovské díky za ohromnou ochotu Evě Rychlé a to za spolupraci při prodeji i přes mou nepřítomnost , když jsem byla na léčebném pobytu s dětmi v lázních. Hlavně za její užasný přitup, klid, usměv, pochopení, za každou novou zpravu před všemi ukázkami bytu  A TAKÉ při prodeji a dále za dobré napady, super jednání. Moc vám všem ještě jednou děkuji i přes to že se byt prodával rok se vyplatilo čekat MOC MOC MOC děkuji .


« Předchozí 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 Další »