Reference


Regina Farkašová

Se službami RK SEDLÁČEK (p. Jelínková) jsem byla velmi spokojená. Od samého začátku se postarali o vše , co se prodeje týče . Já nemusela zařizovat skoro nic. Jsou to profesionálové a přitom si zachovali lidský přístup ke klientovi.Velmi ráda doporučuji dále.


Monika Waldmann

Využila jsem služeb Realitni kancelare Sedlacek pri prodeji rodinneho domu. Se sluzbami jsem byla velmi spokojena, od  prvniho kontaktu az po rychly prodej nemovitosti, s vyrizenim vsech dokumentu. Servis byl precizni a korektni po vsech strankach.

Dekuji


Roman Dudziak

Každý mne odrazoval od prodeje bytu přes jakoukoliv realitní kancelář, já si vybral vás Realitní kancelář Sedláček s.r.o.
 - 1.) výborná poloha kanceláře,možnost parkování v blízkosti realitní kanceláře
 - 2.) překvapilo mne rychlé,vstřícné a profesionální vystupování jednatelky společnosti Ing.Štěpánky Sedláčkové Lepičové a realitní makléřky Evy  Rychlé, která vše zařídila
 - 3.) realitní kancelář Sedláček s.r.o. doporučuji všem,noboť vám to ušetří spoustu času a nervů.
Ještě jednou vám za vše děkuji.


Mgr. Jan Lehký

Chtěl bych poděkovat za skvělý, poctivý, profesionální a nadstandardní přístup. Přes RK Sedláček, především přes paní Sedláčkovou, jsem kupoval již 3 byty a svým rodičům jsem pomáhal s prodejem rodinného domu a bytu. Servis RK Sedláček byl vždy bezchybný a v porovnání s ostatními realitními kancelářemi velmi profesionální. Velmi mile mě překvapilo, že nikdy nešlo jen „o rychlý prodej/koupi komukoliv a od kohokoliv hlavně ať je vyúčtovaná provize“, jak to bohužel u některých RK bývá, ale prodej nebo nákup byl vždy dotažen do konce, včetně veškerých přepisů energií a drobných věcí, které již v provizi asi ani nebyly zahrnuty. V případě nějakého budoucího prodeje nebo koupě se budu vždy těšit na skvělé služby RK Sedláček.

S přátelským pozdravem


manželé Hessovi

Dobrý den,
děkuji Vám za vaše služby při prodeji našeho rodinného domku. Byli jsme velice spokojeni.Prodej proběhl rychle,kvalitně a profesionálně. Paní Rychlá je milá, trpělivá, s lidským přístupem ke klientovi a na vysoké profesionální úrovni. Moc si jí vážim a Vaši realitní kancelář vřele doporučuji každému,kdo takové služby potřebuje.


Jana Madsen

Chtěli bychom Vaší kanceláři a obzvlášť panu Veršeckému poděkovat za rychlý a úspěšně provedený prodej našeho bytu. Byli jsme se službami pana Veršeckého, které se vyznačovaly vysokou profesionalitou, promptním a spolehlivým vyřízením všech záležitostí spojeným s prodejem, velice spokojeni .

Určitě Vaši kancelář doporučíme našemu okruhu známých a sami se rádi na Vás zase obrátíme.


Martin Kešner a Karolina Tremlová

Moc bychom chtěli poděkovat za přátelský, milý a lidský přístup při výběru našeho nového bydlení s přítelkyní. Po delší době hledání nám padl byt do oka a  po telefonickém rozhovoru a několika prohlídkách bytu s paní Rychlou, se spustila řetězová akce a za měsíc jsme již spokojeně bydleli. Paní Rychlá nám vše podrobně vysvětlila a vše dopadlo v pořádku. Můžeme jenom doporučit. S pozdravem


Vitásková Louny

Všem vřele doporučuji  RK- Sedláček,  děkuji paní Sedláčkové a hlavně paní Jelínkové za profesionální a bezproblémový průběh prodeje domu,který proběhl neuvěřitelně rychle. Paní  Ivetce Jelínkové děkuji za velmi vstřícný a milý přístup. Přeji hodně úspěchů ve vaší  práci.


Helena Bešťáková

Děkuji za nadstandardní služby p. Cábové a p. Sedláčkové Lepičové. Nad rámec domluvených služeb se postaraly o bezproblémový prodej a koupi bytu. S pozdravem
Volfová

Dobrý den, mockrát Vám děkuji za ochotu a hlavně za Vaši trpělivost! S pozdravem« Předchozí 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 Další »