Reference


Kamila Lajčáková

S realitní kanceláří RK Sedláček jsme byli nadmíru spokojení. Jednání makléřky paní Rychlé bylo vždy férové, ve všem nám vyšla vstříc, o všem nás informovala. I když nastaly neočekávané komplikace na straně kupujícího, realitní kancelář vše vyřešila k naší spokojenosti. Skvělá komunikace, vstřícnost, férovost. Všem tuto realitní kancelář rozhodně doporučuji. Bc. Kamila Lajčáková

 

Hezký den

 

Lajčáková
Libor Čihák

Dobrý den,chtěl bych ohodnotit služby Vaší společnosti při koupi bytu. Při koupi bytu jsem byl ve styku s paní Rychlou.S jením přístupem jsem byl nadmíru spokojen. Spolehlivosti si cením nejvíce. Profesionální přístup. Vstřícnost. Zkrátka, vše super. Díky.

S přátelským pozdravem

Libor Čihák
Jiří Bochníček

Děkuji RK Sedláček za vyřízení mé zakázky,jmenovitě paní Sedláčkové Lepičové.

Vše proběhlo velmi profesionálně a o všech krocích jsem byl průběžně informován.

Zádrhele pak byly rychle řešeny navzdory této  covidové době.Služby RK jednoznačně doporučuji.

 

Bochníček
Luboš Hlavatý

RK Sedláček velmi doporučuji. Je to velmi profesionální realitní kancelář. Jsem velmi rád, že jsem si je vybral pro prodej svojí nemovitosti.  Prodej proběhl velmi profesionálně od zpracování nabídky až po podpis smluv. Co musím především vyzdvihnout je poradenství, které je poskytnuto nejen Luboš Hlavatý
manžele Štěpánkovi

Naše ohromné poděkování patří RK Sedláček,  především Štěpánce Sedláčkové Lepičové za neskutečnou profesionalitu při prodeji bytu v Sokolově. Setkali jsme se s neuvěřitelnou ochotou, příjemným jednáním, pomocí při koordinací hypotečních úvěrů a pozitivním řešení všech situací. Spokojenost byla jak ze strany prodávajícího, tak myslíme, že i ze strany kupujícího. 

Jen s takovou podporou je možné v dnešní těžké době uskutečnit skvělý obchod. 

Ještě jednou velké díky.
manželé Obzinovi

Děkujeme RK Sedláček za spolupráci při prodeji bytu. V porovnání se zkušenostmi s jinou RK, zde najdete absolutní servis, férové jednání, vysokou profesionalitu, rychlé jednání a komplexní péči.

S čistým svědomím můžeme jen doporučit.
Kuprová Jiřina

Maximální spokojenost, velmi ochotný a vstřícný přístup v jednání, co ujednáno, také splněno.
David Briško

Dobrý den, se službami RK Sedláček jsem byl nadmíru spokojený . Velké díky za ochotu , profesionální a lidský přístup patří hlavně makléřce  p. Evě Rychlé .  Po zkušenostech z jinými RK mohu jen doporučit .

Ještě jednou velké DíkyKarel Delawski

Děkuji vaší RK za zprostředkování prodeje nemovitosti i pomoc s vypracováním darovací smlouvy + vkladem do KN. Celou dobu se o nás perfektně starala paní Rychlá, které děkuji za profesionální přístup. S touto RK spolupracuji již velmi dlouho a mohu je vřele doporučit.
J.Hrušková

Dobrý den, děkuji paní E.Rychlé za výbornou spolupráci při koupě bytu a za vyřízení služeb. Mohu jen doporučit.


« Předchozí 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 Další »