Reference


Iveta Džupinová

Chtěla bych poděkovat Realitní kanceláři Sedláček s.r.o. - p. Sedláčkové za rychlý a bezproblémový prodej bytu 3+1 v Sokolově. Vstřícnost a rychlost jednání. RK se postarala o vše a vše ohledně prodeje zařídila. Ještě jednou mockrát děkuji a všem vřele doporučuji :-)

Oldřich Volf

Přístup pracovníků realitní kanceláře byl naprosto profesionální a jako zákazník jsem po celou dobu realizace prodeje nemovitostí dostával perfektní servis. Skvělého přístupu si cením o to více, že od začátku prodeje se některé okolnosti na úřadech komplikovali a příprava prodeje vyžadovala řadu jednání a vysvětlování, čehož jsem byl jako klient ušetřen a prodej domu byl dotažen do zdárného konce aktivitou pracovníků realitky. Samozřejmostí bylo dodržování všech dohodnutých termínů, časů, částek apod., což je pro mne osobně velmi důležité. Všem tedy mohu Realitní kancelář Sedláček s.r.o. rozhodně doporučit.“  Ještě jednou moc díky za spolupráci.

Oršel Pavel

Dobrý den, chci poděkovat realitní kanceláři za korektní jednání, nebyl sebemenší problém, chtěl bych ocenit vstřícnost a ochotu všech zaměstnanců této RK (p. Erbert). Jelikož nebydlím v Sokolově, tak se RK postarala o vše nezbytné, aby prodej bytu proběhl hladcea hlavně rychle a to zejména ze strany p. Sedláčkové.Určitě doporučuji tuto RK a mockrát děkuji.

Lednej Roman

Chtěl bych poděkovat Realitní kanceláři Sedláček s.r.o. za rychlý a bezproblémový prodej bytu 3+1 v Sokolově. Osobně jsem jednal s paní Sedláčkovou a panem Veršeckým. Velmi jsem ocenil vstřícnost a rychlost v jednání. RK se postarala o vše, což jsem velmi uvítal neboť nebydlím v Sokolově  a bylo by pro mne složité a nákladné zajišťovat si malíře, truhláře , plynaře, zámečníka, podlaháře a elektrikáře. Paní Sedláčková vše zajistila a dnes se již můžu těšit z peněz za prodaný byt .  Díky a doporučuji .

Jiří Schejbal

Děkuji za kvalitní a profesionální práci.Jsem spokojený a dostáváte ode mne deset z deseti;-). Zároveň Vás ujišťuji že Vás všude doporučím.Děkuji, s pozdravem spokojený zákazník.

MUDr.Čihák Štefan,Teplice

S Realitní kanceláří Sedláček s.r.o. jsme absolvovali koupi nemovitosti v karlovarském kraji. Jsme ze severních Čech a i přes tuto vzdálenost proběhlo vše od začátku až do konce ve spolupráci s Realitní kanceláří Sedláček v pořádku, jak přizpůsobením se termínům našich časových možností, schůzka k podpisům a ověření smluv u nás v Teplicích ,tak i zaslání dokladů potvrzujících  zaplacení daně z převodu nemovitosti prodávající stranou.

« Předchozí 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7