Reference


L. Šteklová

Chci poděklovat p.Rychlé z R.K.Sedláček s.r.o za rychlé vyřízení prodeje bytu a velmi příjemné jednání.S pozdravem
Lenka Křivánková

Děkuji Štěpánce Sedláčkové a jejímu kolegovi p. Veršeckému za vyřízení prodeje mých pozemků ve Zlíně. Bylo s tím mnoho práce a starostí, ale nakonec se vše zdárně podařilo prodat. Paní Sedláčková vyřídila všechny záležitosti s kupujícím, katastrálním i finančním úřadem, nemusela jsem se o nic starat, o každém kroku jsem byla podrobně informována. Setkala jsem se s osobním přístupem a profesionálním řešením všech problémů. Tuto RK mohu jedině doporučit.
Ricci Čiháková

Rádi bychom moc poděkovali RK-Sedláček,zejména paní Evě Rychlé za prodej našeho bytu.Doporučujeme Vás dále a také jsme slyšeli pokojenost. Děkujeme
2015
Frčková

Chtěla bych moc pochválit p.Erberta za jeho přístup ke mě jako klientovi a také celé vaší kanceláři.
Hezké dny
Macháčková

Dobrý den, ráda bych touto cestou chtěla poděkovat RK-Sedláček s.r.o -  p.Štěpánce SedláčkovéLepičové, za bezproblémový prodej bytu 3+1 v Chodově. Velmi jsem ocenila vstřícnost a rychlost v jednání. Vřele doporučuji,byla jsem mile překvapena  profesionálním jednáním, kompletním servisem, včetně přepisů služeb energie a plynu.
Vřele všem doporučuji RK  Sedláček s.r.o   Sokolov,    velká spokojenost.
Milada Baňasová

Chtěla bych touto cestou poděkovat p. Rychlé a p. Sedláčkové za perfektní servis při prodeji RD, profesionalitu a velice vstřícný přístup. Tuto Realitní kancelář mohu jen vřele doporučit a ještě jednou moc děkuji. Přeji Vám zároveň hodně spokojených klientů, jako jsem byla já. S pozdravem a díky
Iveta Džupinová

Chtěla bych poděkovat Realitní kanceláři Sedláček s.r.o. - p. Sedláčkové za rychlý a bezproblémový prodej bytu 3+1 v Sokolově. Vstřícnost a rychlost jednání. RK se postarala o vše a vše ohledně prodeje zařídila. Ještě jednou mockrát děkuji a všem vřele doporučuji :-)
Oldřich Volf

Přístup pracovníků realitní kanceláře byl naprosto profesionální a jako zákazník jsem po celou dobu realizace prodeje nemovitostí dostával perfektní servis. Skvělého přístupu si cením o to více, že od začátku prodeje se některé okolnosti na úřadech komplikovali a příprava prodeje vyžadovala řadu jednání a vysvětlování, čehož jsem byl jako klient ušetřen a prodej domu byl dotažen do zdárného konce aktivitou pracovníků realitky. Samozřejmostí bylo dodržování všech dohodnutých termínů, časů, částek apod., což je pro mne osobně velmi důležité. Všem tedy mohu Realitní kancelář Sedláček s.r.o. rozhodně doporučit.“  Ještě jednou moc díky za spolupráci.
Oršel Pavel

Dobrý den, chci poděkovat realitní kanceláři za korektní jednání, nebyl sebemenší problém, chtěl bych ocenit vstřícnost a ochotu všech zaměstnanců této RK (p. Erbert). Jelikož nebydlím v Sokolově, tak se RK postarala o vše nezbytné, aby prodej bytu proběhl hladcea hlavně rychle a to zejména ze strany p. Sedláčkové.Určitě doporučuji tuto RK a mockrát děkuji.
« Předchozí 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 Další »