Reference


Iren & Jiří Zýkovi

Hledali jsme byt ke koupi v Sokolově a okolí. Spolupráce s realitní kanceláří Sedláček (jmenovitě s paní Sedláčkovou a paní Rychlou) byla po celou dobu výborná. Oceňuji především profesionalitu a znalost lokálního realitního trhu. Vše bylo dobře a precizně připraveno, výborná komunikace. Děkuji oběma dámám za ochotný a aktivní přístup, za to že platí I nepsané dohody.
Byli jsme velmi spokojeni.

Přejeme hodně tak spokojených klientů jako jsme byli my.

Iren & Jiří Zýkovi
Zuzana Urbánková

U realitní kanceláře Sedláček jsem prodávala dvě nemovitosti. Oba prodeje byly trochu nestandartní a jen díky profesionalitě a skvělému přístupu jak paní Sedláčkové, tak zejména realitní makléřky Evy Rychlé se podařilo vše zvládnout. Domy se prodaly rychle a za skvělou cenu i přes mnohá úskalí se kterými bych si sama nikdy neporadila. Velice děkuji za skvělý, lidský přístup a obrovskou pomoc s přípravami i prodejem.
 
Přeji mnoho úspěchů a spokojených klientů.
Zuzana Urbánková
Lucie Hejpetrová

Paní Rychlá je prostě skvělá. Jednoduše řečeno - vůbec  o nic jsem se nemusela starat (pouze o úklid před prohlídkami :-). Spolupráce s ní je naprosto bezproblémová, rychlá a efektivní. Přála bych nám všem mít více takových profíků ve svých profesích. Hezké dny přeji.

 

Lucie Hejpetrová
Miroslav Zdeněk

Děkuji paní Sedláčkové Lepičové za její práci. Nemovitost nechala správně zapsat na KN, před tím vyřídila geodetické zaměření, stavební povolení a vešekré náležitosti s tím spojené. Následně nemovitost prodala, ke spokojenosti  doufám nás všech. Děkuji za kompletní vyření celé situace s profesionální přístup. Mohu je doporučit.

Miroslav Zdeněk
Jan Fiala

Dobrý den,
byl sem spokojen s rychlostí, vstřícností a dodržováním ústních dohod a termínů při koupi RD Dukelská 1130, Sokolov.
Roman Knejfl

„Již poněkolikáté jsem využil služeb RK Sedláček a byl jsem i tentokrát naprosto spokojen. Opět jsem se dočkal perfektního servisu při prodeji a nákupu nemovitosti. Vysoce cením profesionalitu, ochotný a vstřícný přístup paní Sedláčkové. Tuto kancelář mohu směle doporučit všem ostatním a sám se budu velice těšit na další spolupráci, s pozdravem, R.Knejfl”
Vanda Kolesnikova

Pri kupovani naseho  domu jsme se s manzelem kontaktovali s realitni kancelari Sedlacek s.r.o. Byli jsme velmi mile prekvapeni nad vysokou profesionalni urovni realitni maklerky pani ing.Sedlackove. V prubehu tohoto obchodu bylo mnoho prekazek ktere jsme spolecne museli prekonat a to hlavne diky ne jenom profesionalnimu ale take lidskemu trpelivemu postupovani pani maklerky.


Chceme moc podekovat i za spolupraci pri ziskani dobreho financniho poradce pana Maska,ktery nam dokazal zajistit velmi dobre profinancovani.Pokud nekdy v budoucnu mi nebo nekdo z  okruhu nasich znamych bude potrebovat  dobrou realitni kancelar,vsem vas budeme doporucovat.

S diky a pozdravem .

V.Kolesnikova

Jana Kněžická

Dobrý den,
zpětná vazba při prodeji bytu - opravdu jedna věta : s paní Evou Rychlou jsem byla maximálně spokojená, její odborný a profesionální přístup je asi samozřejmostí, ale velmi oceňuji i přátelskou polohu, vždy bylo příjemné se vidět.
Díky!
Jana Kněžická
Dagmar Synáčová

Když se moji rodiče rozhodli prodat svoji nemovitost, poprosila jsem svou kamarádku pracující v bankovnictví, aby mi doporučila takového realitního makléře, který má její důvěru.Její volba padla na paní Štěpánku Sedláčkovou - Lepičovou.  Musím říci, že měla pravdu a já jsem měla velké štěstí, protože paní Štěpánka Sedláčková - Lepičová je nejen profesionál každým coulem, ale i člověk, který má srdce na pravém místě. Přestály jsme spolu všechny nástrahy, které mi život přinesl a obchod zdárně dotáhly do úspěšného konce. Pokud bych řešila nějakou další situaci s prodejem nemovitosti, volila bych stejnou realitní kancelář a stejnou realitní makléřku. Je prostě nejlepší.

Ještě jednou chci poděkovat za úžasnou spolupráci

Dagmar Synáčová
Nicole Schmiedlová, Petra Valigurová

Dobrý den,

Ráda bych zveřejnila hodnocení RK na základě naší zkušenosti s koupí domu.

S přístupem RK jsme byli moc spokojeni, konkrétně paní Eva Rychlá se o vše postarala, koupě domu byla pro nás téměř bez starostí, byla velmi ochotná a se vším nám pomohla. Stejně tak jsme měli velmi dobrou zkušenost s finančním poradcem Davidem Maškem, který zařídil vše k naši spokojenosti. Moc děkujeme a RK můžeme jedině doporučit.

S pozdravem,

Nicole Schmiedlová, Petra Valigurová
« Předchozí 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 Další »