Reference


Hájková Michaela
Dobré odpoledne paní Sedláčková Lepičová,
doba přeje tomu, že každý hodnotí neustále své okolí, vřelé slovo uslyšíte málokdy, natož upřímné DĚKUJI.
 A já jej velmi ráda v uctivosti vyslovím, vložím do řádků...
Vaše kolegyně, paní makléřka Natálka Fajfrlíková, je velmi příjemná, v přirozeném, klidném vzezření, což je žádoucí pro oboustrannou důvěru, která se často při obchodních jednáních velmi dlouho hledá. 
Její profesionální chování je o to mnou více pozdvihnuto, tím, že neopomněla zůstat velmi laskavou, chápající, empatickou ženou...Budu ji chovat v uctivosti...
DĚKUJI...
 Přístup, pravidla chování která máte psané v etickém kodexu nezůstává pouhou formalitou na papíře, u vás je přijímán za vlastní.
 
Nejtěžší je služba lidem, tak vám, celému kolektivu, popřeji jen aj en to dobré, co se odráží v radosti, upřímném díku...
 
 
Marta Jandová
Chtěla bych tímto poděkovat za milý, ochotný a hlavně profesionální přístup p. Fajfrlíkové při zprostředkování prodeje bytu. Spolupráci vřele doporučuji a ještě jednou moc děkuji, Martina Jandová
Rostislav Chramosta
Dobrý den paní Sedláčková,moc děkuji za vaše služby. Jsem rád, že jsem se obrátil na vaši kancelář. Přesně takto má vypadat profesionálně odvedená práce. Pochopení, rychlost v jednání, právní podpora, samostatnost a pozitivní přístup vždy s úsměvem. To jsou pocity, které jsem u Vás měl od prvního dne. Vážně jsou znát Vaše letité zkušenosti. Příště se s dovolením na Vás obrátím opět.Děkuji pěkně.Rostislav Chramosta.
Dana Izáková
Paní Sedláčkovou Lepičovou mohu jako realitní makléřku velmi doporučit. Její jednání je profesionální, rychlé a velmi orientované na zákazníka, ať už prodávajícícho, či kupujícího. Její tah na branku v této realitnímu prodeji nepřející době je efektivní a žádoucí.
Kapustova M.

Děkujeme p.Rychlé za velmi profesionální  služby při prodeji našeho bytu.Ochotně vše připravila a vyřídila i právní záležitosti a rychlé  vypořádání transakce.
Vřele doporučujeme.
Kapustova M.

 
Pavel Matějka
Děkujeme paní Rychlé za profesionální přístup při koupi nemovitosti. Díky jejímu přístupu to pro nás znamenalo minimum starostí a vše proběhlo hladce a rychle. Jako třešnička na dortu pak bylo upozornění na povinnost podat daňové přiznání k dani z nemovitosti, na kterou bychom jinak zapomněli.
Pavel Matějka
 
Romana F.
Dobrý den, chtěla bych touto cestou poděkovat za spolupráci při prodeji nemovitosti. Vřele doporučuji makléřku pani Evu Rychlou, která věnovala spoustu svého času i mimo pracovní dobu. Celý proces prodeje probíhal velice profesionálně. Přesvědčte se sami:
 
https://www.youtube.com/watch?v=aeQeBGUEWco
Ing. Petra Ivanovská
Dobrý den.
Chtěla bych poděkovat za výborné profesionální, slušné a milé jednání paní Rychlé a paní Sedláčkové.
Při koupi nemovitosti jsem byla do podrobností seznámena se stavem nemovitosti a následném postupu při její koupi.
Za jejich asistence proběhli i veškeré přepisy energií i služeb, prostě veškerý servis na klíč.
Vše proběhlo velmi hladce a rychle.  Není to má první zkušenost s realitními makléři, proto mám s čím srovnávat.
Obě tyto dámy mohu vřele doporučit i dalším zájemcům.
 
Oběma děkuji.
H. Polenová, Z. Franková
Dobrý den,
děkujeme paní Rychlé za velmi profesionální služby při prodeji bytu v Sokolově. Připravila velmi rychle a kvalitně videoprezentaci bytu, nabídku, i následný prodej, včetně všech administrativních náležitostí. Tím se byt prodal ve velmi krátké době.
Ochotně nám také připravila a vyřídila i další administrativní a právní záležitosti, které jsme potřebovaly pro katastrální úřad.
Vřele doporučujeme.
H. Polenová, Z. Franková
Ing Bohumil Müller
Profesionální servis realitní makléřky při koupi rekreační nemovitosti (bytu) v Abertamech a rychlé vypořádání transakce. Doporučuji
« Předchozí 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 Další »