Reference


Evžen Juryšta
Dobrý den, 
byl jsem velice spokojen s prodejem bytu v Habartově 
S pozdravem Evžen Juryšta
Vencovský
Realitní kancelář nám zajistila prodej nemovitosti "na dálku".
Stačila 1 osobní návštěva, předali jsme klíče a podepsali smlouvu, vše další proběhlo elektronickou komunikací, pouze smlouvy o prodeji jsme podepisovali v originální podobě a posílali poštou. Byli jsme naprosto spokojeni, RK můžeme jen doporučit. 
Vencovský
Světlana Ťulkova

Dobrý den.  Touto cestou chci poděkovat paní Natálie Fajfrlíkove z realitní kanceláře Sedláček za profesionální přístup při prodeje bytu ve městě Sokolov a pak následný pronájem bytu. Paní Fajfrlíková byla moc vstřícná a ochotně se přizpůsobila naším požadavkům. Jelikož jsme z Prahy a máme do Sokolova 2 hodný cesty,  prohlídky a ostatní schůzku vždy byli o víkendu. Velmi rychlé byli projednány podmínky a dohodnut celý postup prodeje a předání bytu. Na veškeré naší otázky vždy byla důkladná odpověď.  Ještě během zápisu do katastru nemovitostí paní makléřka sehnala zájemce o pronájem bytu a v den předání klíče jsme rovnou podepsali nájemní smlouvu. Prostě perfektní načasování celeho obchodů a mohli jsme v klidu odjet na dovolenou. Moc to vážím a velice děkuji. V případě pokud se chystáte prodat nebo pronajat svoji nemovitost doporučuji se obrátit na paní Fajfrliková.  Postará se o tom na jedničku s hvězdičkou.  
 
S pozdravem Světlana Ťulkova 


 
Olga Vokáčová
Vážená paní Sedláčková,
ráda bych Vám touto cestou poděkovala za skvělý a profesionální přístup i servis, kterého se nám od Vás dostalo při převodu bytu v ul. Pionýrů v Sokolově.
Se Sokolovskou bytovou i dodavatelem elektřiny již doladíme.
Jsem si jistá kam se s důvěrou o spolupráci obrátit v případě, že bychom v budoucnu řešili další podobné záležitosti ohledně nemovitostí.
Ještě jednou velmi děkuji.
Olga Vokáčová
 
Jiří a Milada Urbancovi
Dobrý den, chtěli bychom vám poděkovat za zprostředkování prodeje našeho bytu v ul. J. z Poděbrad. Zvláště pak paní Fajfrlíkové za skvělý, lidský a milý přístup a dobrou práci, kterou odvedla. Jsme velmi spokojeni.
Alina Zhuk


Dobrý den,
chtěla bych poděkovat paní Natálii Fajfrlíkové za pomoc při koupi bytu. Paní Natálka je velmi úžasná žena, příjemná a spolehlivá, spolupráci s ní byla lehká a velmi profesionální. Protože jsem cizinka a v některých momentech jsem všemu nerozuměla, paní Natalija vše vysvětlovala a moc pomáhala. Nákup proběhl rychle a úspěšně, za což jsem velmi vděčná.
 
Děkuji Alina Zhuk


 
Harvánková Dana
Chtěla bych touto cestou mooooc poděkovat za práci, kterou jste odvedli. Hlavně velký dík Davidovi za opravdu vstřícný a profesionální přístup.
Velice si toho vážím a ještě jednou moc děkuji !!!!!
Harvánková Dana
Rodina Hoškova, Mirošov
Dobrý den,
Ráda bych zde napsala pár vět k naší spolupráci s realitní kanceláří RK-Sedláček a především pak s naší realitní makléřkou Natálkou Fajfrlíkovou. V první řadě musím napsat asi to nejdůležitější, a to, jak moc si vážíme toho, že nám do cesty přišla zrovna Natálka, protože s lidmi, jako je ona, prostě chcete spolupracovat. Natálka je člověk natolik empatický, milý a pracovitý, že tohle se opravdu málokdy vidí. Ve svém oboru je to prostě absolutní profík. 
Jak už to tak bývá, v takových záležitostech, jako je v našem případě prodej domu, občas prostě přijde nějaký ten zádrhel. Ale pro Natálku nebyl žádný problém, prostě neexistoval. Vždy vše dokázala vyřešit, vykomunikovat, ke všemu se postavit čelem a vše dotáhnout do zdárného konce. S naší rodinou se tak krásně a lidsky propojila, vždy vše vyřešila a vykomunikovala s naprosto lidským a zároveň profesionálním přístupem.
Často byla i velká legrace, a to především u focení nemovitosti na webové stránky. Zde bych také ráda uvedla tentýž naprosto profesionální přístup fotografů, kteří nám vytvořili nádherné promo domu a díky nim nám také zůstala krásná vzpomínka na chvíle v tomto domě strávené, a kdykoli si můžeme u těchto snímků zavzpomínat.
Natálka s námi velmi často komunikovala a její přístup byl opravdu naprosto bezchybný a nemá ve svém oboru konkurenci.
Chceme tímto jako celá rodina velmi srdečně poděkovat za tuto skvělou spolupráci a velmi rádi by jsme Natálku i Realitní kancelář Sedláček a celý jejich tým doporučili dále, protože pokud hledáte někoho, kdo Vám prodá, nebo sežene dům, či jakkoli prorazí cestu k nové nemovitosti a novému životu, rozhodně se obraťte na ně.
Natálko, z celého srdce děkujeme.
Rodina Hoškova, Mirošov
Jitka Müllerová
Paní Rychlou velmi doporučuji a pokud bych v budoucnu potřebovala realitního makléře, ráda se na ní obrátím.
Oceňuji velmi příjemné jednání, naprostá spolehlivost a vysoká profesionalita. Co se řeklo, to platilo.
Cca půl roku po vypořádání transakce koupě bytu se nám paní Rychlá sama a aktivně znovu ozvala a připomenula povinnost podat do konce ledna daňové přiznání k dani z nemovitosti. Na to bychom jinak zapomněli. Moc si toho cením.
 
Hezký den, Jitka Müllerová
 
Hájková Michaela
Dobré odpoledne paní Sedláčková Lepičová,
doba přeje tomu, že každý hodnotí neustále své okolí, vřelé slovo uslyšíte málokdy, natož upřímné DĚKUJI.
 A já jej velmi ráda v uctivosti vyslovím, vložím do řádků...
Vaše kolegyně, paní makléřka Natálka Fajfrlíková, je velmi příjemná, v přirozeném, klidném vzezření, což je žádoucí pro oboustrannou důvěru, která se často při obchodních jednáních velmi dlouho hledá. 
Její profesionální chování je o to mnou více pozdvihnuto, tím, že neopomněla zůstat velmi laskavou, chápající, empatickou ženou...Budu ji chovat v uctivosti...
DĚKUJI...
 Přístup, pravidla chování která máte psané v etickém kodexu nezůstává pouhou formalitou na papíře, u vás je přijímán za vlastní.
 
Nejtěžší je služba lidem, tak vám, celému kolektivu, popřeji jen aj en to dobré, co se odráží v radosti, upřímném díku...
 
 
« Předchozí 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 Další »