Reference


Jan Fiala

Dobrý den,
byl sem spokojen s rychlostí, vstřícností a dodržováním ústních dohod a termínů při koupi RD Dukelská 1130, Sokolov.
Roman Knejfl

„Již poněkolikáté jsem využil služeb RK Sedláček a byl jsem i tentokrát naprosto spokojen. Opět jsem se dočkal perfektního servisu při prodeji a nákupu nemovitosti. Vysoce cením profesionalitu, ochotný a vstřícný přístup paní Sedláčkové. Tuto kancelář mohu směle doporučit všem ostatním a sám se budu velice těšit na další spolupráci, s pozdravem, R.Knejfl”
Vanda Kolesnikova

Pri kupovani naseho  domu jsme se s manzelem kontaktovali s realitni kancelari Sedlacek s.r.o. Byli jsme velmi mile prekvapeni nad vysokou profesionalni urovni realitni maklerky pani ing.Sedlackove. V prubehu tohoto obchodu bylo mnoho prekazek ktere jsme spolecne museli prekonat a to hlavne diky ne jenom profesionalnimu ale take lidskemu trpelivemu postupovani pani maklerky.


Chceme moc podekovat i za spolupraci pri ziskani dobreho financniho poradce pana Maska,ktery nam dokazal zajistit velmi dobre profinancovani.Pokud nekdy v budoucnu mi nebo nekdo z  okruhu nasich znamych bude potrebovat  dobrou realitni kancelar,vsem vas budeme doporucovat.

S diky a pozdravem .

V.Kolesnikova

Jana Kněžická

Dobrý den,
zpětná vazba při prodeji bytu - opravdu jedna věta : s paní Evou Rychlou jsem byla maximálně spokojená, její odborný a profesionální přístup je asi samozřejmostí, ale velmi oceňuji i přátelskou polohu, vždy bylo příjemné se vidět.
Díky!
Jana Kněžická
Dagmar Synáčová

Když se moji rodiče rozhodli prodat svoji nemovitost, poprosila jsem svou kamarádku pracující v bankovnictví, aby mi doporučila takového realitního makléře, který má její důvěru.Její volba padla na paní Štěpánku Sedláčkovou - Lepičovou.  Musím říci, že měla pravdu a já jsem měla velké štěstí, protože paní Štěpánka Sedláčková - Lepičová je nejen profesionál každým coulem, ale i člověk, který má srdce na pravém místě. Přestály jsme spolu všechny nástrahy, které mi život přinesl a obchod zdárně dotáhly do úspěšného konce. Pokud bych řešila nějakou další situaci s prodejem nemovitosti, volila bych stejnou realitní kancelář a stejnou realitní makléřku. Je prostě nejlepší.

Ještě jednou chci poděkovat za úžasnou spolupráci

Dagmar Synáčová
Nicole Schmiedlová, Petra Valigurová

Dobrý den,

Ráda bych zveřejnila hodnocení RK na základě naší zkušenosti s koupí domu.

S přístupem RK jsme byli moc spokojeni, konkrétně paní Eva Rychlá se o vše postarala, koupě domu byla pro nás téměř bez starostí, byla velmi ochotná a se vším nám pomohla. Stejně tak jsme měli velmi dobrou zkušenost s finančním poradcem Davidem Maškem, který zařídil vše k naši spokojenosti. Moc děkujeme a RK můžeme jedině doporučit.

S pozdravem,

Nicole Schmiedlová, Petra Valigurová
Ing.Josef Beran

Rád bych uvedl, že realitní kancelář Sedláček s.r.o., prostřednictvím makléřky Evy Rychlé, mi poskytla skvělou službu v nelehké covidové době. S realitní kanceláří jsem opravdu spokojen.

Ing.Josef Beran
manželé Polomisovi

Když jsme chtěli prodat byt v Lokti, byla nám doporučena Vaše realitní kancelář. Věděli jsme co chceme, ale přístup a profesionalita nás velice překvapila. Paní Rychlá je hodna svého jména. Nejen, že se kupec našel velice rychle, ale způsob jednání a zajištění nadstandardních služeb nás velice potěšil. 

Máme také radost, že kupující je z Lokte a má velký vztah k této nemovitosti. 

 

Naďa Polomisová
manželé Davídkovi

Velká spokojenost s odborným servisem, rychlé a milé profesionální jednání.
Doporučujem všem a realitní kanceláři ještě jednou moc děkujeme.
manželé Davídkovi
Alena Siváňová

Spolupracovala jsem s paní makléřkou Evou Rychlou z RK Sedláček s.r.o. a mohu ji jen vřele doporučit, vždy byla velmi ochotná, vstřícná a milá a bez sebemenších zádrhelů vše fungovalo tak, jak jsme se domluvily a proto jsem ji po první zkušenosti vyhledala i znovu, s prací paní Rychlé jsem byla nadmíru spokojená.
Siváňová Alena
« Předchozí 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 Další »