Reference


Romana F.
Dobrý den, chtěla bych touto cestou poděkovat za spolupráci při prodeji nemovitosti. Vřele doporučuji makléřku pani Evu Rychlou, která věnovala spoustu svého času i mimo pracovní dobu. Celý proces prodeje probíhal velice profesionálně. Přesvědčte se sami:
 
https://www.youtube.com/watch?v=aeQeBGUEWco
Ing. Petra Ivanovská
Dobrý den.
Chtěla bych poděkovat za výborné profesionální, slušné a milé jednání paní Rychlé a paní Sedláčkové.
Při koupi nemovitosti jsem byla do podrobností seznámena se stavem nemovitosti a následném postupu při její koupi.
Za jejich asistence proběhli i veškeré přepisy energií i služeb, prostě veškerý servis na klíč.
Vše proběhlo velmi hladce a rychle.  Není to má první zkušenost s realitními makléři, proto mám s čím srovnávat.
Obě tyto dámy mohu vřele doporučit i dalším zájemcům.
 
Oběma děkuji.
H. Polenová, Z. Franková
Dobrý den,
děkujeme paní Rychlé za velmi profesionální služby při prodeji bytu v Sokolově. Připravila velmi rychle a kvalitně videoprezentaci bytu, nabídku, i následný prodej, včetně všech administrativních náležitostí. Tím se byt prodal ve velmi krátké době.
Ochotně nám také připravila a vyřídila i další administrativní a právní záležitosti, které jsme potřebovaly pro katastrální úřad.
Vřele doporučujeme.
H. Polenová, Z. Franková
Ing Bohumil Müller
Profesionální servis realitní makléřky při koupi rekreační nemovitosti (bytu) v Abertamech a rychlé vypořádání transakce. Doporučuji
Miroslav Zajíc
Děkuji paní Rychlé za zprostředkování koupě našeho nádherného domu v malebných Kraslicích. Není co vytknout, vše proběhlo korektně a bez průtahů.
 
Miroslav Zajíc
 
Stanislav Ocelák
Byl jsem spokojený s prací paní Rychlé při prodeji mého domu v Kraslicích. Odvedla výbornou práci. Mohu jí opravdu vřele doporučit.
Ocelák Stanislav, Brandýs nad Labem
Lucie Smutná
 
Mám tu čest být klientkou paní Štěpánky, za což jsem vděčná, je velice profesionální, má lidský přístup, umí poradit, podpořit a BOJOVAT o potencionálního kupce. Prodávám velmi zanedbanou nemovitost a i když se prodej moc nedaří, stále se nevzdává a snaží se na 100%. Jsem maximálně spokojená a pokud budu někdy řešit další prodej nemovitostí, tak jedině s RK Sedláček a s paní Štěpánkou. Děkuji za ní.
manželé Trajovi
Chtěli bychom poděkovat realitní kanceláři za prodej domu. 
Hlavně panu Veršeckému za profesionální přístup a ochotu s realitní kanceláři jsme byli velice spokojeni moc děkujeme,  Trajovi.
Soňa Bertelmanová, doručovatelka, Horní Slavkov

Moc rádi bychom s manželem doporučili spolupráci s paní Natálii Fajfrlíkovou, díky ní se nám podařil splnit náš sen o bydlení. Paní Natálku jsme oslovili a s její pomocí se nám podařil najít náš nový dům, vyřídila vše od začátku do konce (což v našem případě bylo trošku komplikované, ale se vším si poradila) a vše zařídila. Musíme pozdvihnout její nasazení o všem nás vždy ihned informovala, jak vše pokračuje, co je třeba, jaké jsou možnosti atd. Je to velice úžasná paní a spolupráce sní byl jak sen. Pomohla nám i s prodejem bytu, abychom mohli náš baráček koupit. Mohu s jistotou říci, že bez paní Natálie bychom si náš sen nesplnili. 
Hana Pavlíčková, poradce pro výživu
 
Chtěli bychom poděkovat za rychlé a bezstarostné vyřízení naší hypotéky, pomoc při koupi bytu a luxusní jednání paní Fajfrlíkové. Byli jsme velice spokojeni.
« Předchozí 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 Další »