Reference


Soňa Bertelmanová, doručovatelka, Horní Slavkov

Moc rádi bychom s manželem doporučili spolupráci s paní Natálii Fajfrlíkovou, díky ní se nám podařil splnit náš sen o bydlení. Paní Natálku jsme oslovili a s její pomocí se nám podařil najít náš nový dům, vyřídila vše od začátku do konce (což v našem případě bylo trošku komplikované, ale se vším si poradila) a vše zařídila. Musíme pozdvihnout její nasazení o všem nás vždy ihned informovala, jak vše pokračuje, co je třeba, jaké jsou možnosti atd. Je to velice úžasná paní a spolupráce sní byl jak sen. Pomohla nám i s prodejem bytu, abychom mohli náš baráček koupit. Mohu s jistotou říci, že bez paní Natálie bychom si náš sen nesplnili. 
Hana Pavlíčková, poradce pro výživu
 
Chtěli bychom poděkovat za rychlé a bezstarostné vyřízení naší hypotéky, pomoc při koupi bytu a luxusní jednání paní Fajfrlíkové. Byli jsme velice spokojeni.
Zátopkovi
Dobrý den chtěla bych poděkovat,p.Štepánce Sedláčkové Lepičové za prodej dvou bytů, za velkou trpělivost,a velmi profesionální vystupování ,moc mě to mile překvapilo, byty byli velmi rychle prodané.P.Štěpánka je prostě zázrak velice schopná dáma. Jestli můžu doporučit tak ano. Z pozdravem Zátopková.
Lebedovi
Dovolte mi poděkovat za bezproblémový. prodej naší nemovitosti. Netušili jsme kolik je s tím vyběhávání a zařizování. Moc si vážíme trpělivosti a přístupu celého kolektivu. Přejeme i dál hodně spokojených klientů a pevné nervy. Manželé Lebedovi.
 
Nikodémovi
Dobrý den,měli jsme štěstí na paní Rychlou, která nás hladce provedla celým poměrně dlouhým procesem.Vyzdvihl bych jednoduché a přehledné smlouvy, zajišťující ochranu všech zúčastněných a otevřenost k jejich případným úpravám.Paní Rychlá si zaslouží za své vstřícné a nápomocné jednání naše vřelé poděkování.Přejeme mnoho úspěchůNikodémovi
Černá
Dobrý den,s vaší realitou jsem byla velice spokojená,p.Rychlá byla moc hodná,protože nám ve všem vyhověla, zařídila a poradila,takže spokojenost na 100 %.
Děkuji p.Černá
Skořepa
Paní Rychlou doporučuji, v obchodním jednání byla vstřícná, pečlivá a časově flexibilní. Projevovala také lidský přístup po skončení obchodu, kdy bylo např. nutné vyřídit ještě nezbytné záležitosti spojené s energiemi v nemovitosti, což ukazuje na vysokou úroveň její profesionality.
 
S pozdravem
 
Skořepa
N.Shala
Dobry den, s vašimi službami jsem byl spokojen. Dekuji
N.Shala
Dr Kazakov
Dobrý den.
Touto cestou chtěl bych poděkovat paní Evu Rychlou za velmi dobrou práci při sprostředkování prodeje bytu v Sokolově. Byla velmi ochotná a bylo vidět profesionální přístup.
S pozdravem Dr Kazakov.
(vás obvodní koroner)
J. Odvody
Dobrý den,
 
mé hodnocení bude krátké...
Naprosto skvělý přístup, flexibilita, ochota a rychlost. Makléřka p. Eva Rychlá si zaslouží naprosté absolutorium.
Nemám jediný důvod, proč bych se v budoucnosti poohlížel po jiné realitní kanceláři.
J. Odvody
« Předchozí 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 Další »