Chci prodat / Chci koupit
Hlídací pes Poptávky

Realitní poradna.

Nově zdarma spouštíme realitní poradnu pro veřejnost. Potřebujete radu ohledně prodeje, koupě  nebo pronájmu? Svůj dotaz můžete zadat na našich stránkách http://www.rk-sedlacek.cz/realitni-poradna/ . Jsme vám též k dispozici i na telefonu 774 604 327.

 

Vytvořeno 13. 04. 2020.

Reference

Leden 2020

Děkujeme Vaší RK za profesionální přístup a komunikaci, maximální spokojenost s prohlídkou nemovitosti, přípravou dokumentů, smluv a podkladů od A do Z.

Dále děkujeme za profesionální a nadstandardní přístup makléřky paní Evy Rychlé.

Tomáš Hubáček,  Kraslice

 

Červen 2019

Děkuji za skvělou spolupráci, rychlá a jasná. Byt byl bez naší součinosti vyklizen, prodán, byl zajištěn přepis služeb. Mohu jen doporučit.

Mirek Šula


Duben 2019

Dobrý den, děkuji Vaší realitní kanceláři za prodej mého bytu. Byli jste mi doporučeni a nezklamali jste. Prodej bytu trval pouze 3 týdny a všechno proběhlo v pořádku, jak sepsání smlouvy, vklad do KN tak připsání částky na účet. Děkuji za profesionální jednání paní Rychlé se kterou jsem jednala po celou dobu prodeje. Tuto realitní kancelář mohu doporučit. Děkuji

Balážová Taťána


Prosinec 2018

Dobrý den, chceme poděkovat RK-Sedláček a hlavně paní Evě Rychlé za perfektní servis, její profesionální a nadstandartní přístup. Nelze jinak než Vaší RK jen vřele doporučit.

Eda a Iva Kallovi

Listopad 2018

Velké díky realitní kanceláři Sedláček s.r.o. za rychlou a profesionálně odvedenou práci při zprostředkování prodeje nemovitosti.
Paní Rychlá, se kterou jsme vše projednávali, dělá čest svému jménu :-)
Za sebe stoprocentně doporučuji.

Irena Matěchová

Srpen 2018

Chtěl bych vyjádřit poděkování za profesionální servis při prodeji naší nemovitosti realitní společnosti  R.K  Sedláček.

Děkuji. Petr Veselý

Červenec 2018

Podklady prodeje - bez prodeje RK

Perfektní příprava podkladů, profesionální přístup, píle, prostě pohoda - pěkné pozdravení paní Evě Rychlé .

I. a V. Jelenovi, Sokolov       

Červenec 2018          

Jako klient i jako odhadce cen nemovitých věcí mohu spolupráci s RK-Sedláček vřele doporučit, na základě svých osobních zkušeností s RK v mnoha krajích celé republiky je můj celkový dojem, založený na způsobu jednání, rychlosti, ochoty, vstřícnosti a nadstandardního servisu silně nadprůměrný, byl jsem příjemně překvapen až dojat, "jak to může fungovat, když skutečné odborníky jejich práce zároveň baví a chápou ji jako odpovědné poslání pro klienty".  

Mgr. et Mgr. Ing. et Ing.  Richard Blatný, FINS. IOM

                                                                                                         


 

Květen 2018

RK Sedláček prostřednictvím makléřky pí Evy Rychlé a šéfové pí Štěpánky Sedláčkové pro nás odvedla velký kus práce při koupi bytu v Sokolově v období 12/2017 až 03/2018. Od prohlídky, přes rezervační smlouvu až po podpis kupní smlouvy a předání bytu. Organizace plateb byla velmi korektní a vždy v návaznosti na financování, které nám zásadním způsobem pomohl získat finanční poradce p. Mašek. Za vše velký dík!

S pozdravem
Miloš Holík

 

Duben 2018

 

Maximální spokojenost, jednání na úrovni, vše bylo dokonale připraveno jsme velmi spokojeni a vřele doporučujeme každému zájemci o prodej, nebo pronájem nemovitosti tuto realitní kancelář. Zvláště paní Sedláčková je velice ochotná, přístupná k jednání a vše dokonale zajistí. Moc děkujeme.
Ivana Desová a Václav Pospíšil Sokolov

 

Březen 2018

Chtěl bych poděkovat realitní kanceláři a hlavně p.Rychlé za pomoc při koupi pozemku, i když nebylo vše z mé strany tak rychlé jak bych chtěl. Vše proběhlo v pořádku a mohu jen spolupráci při koupi nebo prodeji doporučit.

S pozdravem Hladil Zdeněk

Únor 2018

Již dvakrát jsme využili služeb RK Sedláček. Naprosto profesionální, bez jediného problému. Je evidentní, že Ing. Sedláčková-Lepičová, jde za rámec obvyklých povinností a velmi ochotně se postará i o nejmenší detaily. Prodej i nákup nemovistosti díky tomu vlastně příjemně plyne, bez jakýchkoli průtahů a obíhání institucí, bez stresu. Mnohokrát děkujeme za poskytnutou péči a rozhodně všem tuto RK doporučujeme.

Cahákovi


Leden 2018

Děkuji za zprávu ohledně daně z nemovitosti. Jinak čest Vaší práci, před cca 15 lety jsme měli velmi negativní zkušenost s jednou realitní společností a vy jste úplně jiný kalibr. Zase  jsem po dlouhé době díky Vám všem z Realitní kanceláře  nabyl dojmu, že i ve velkém byznysu jsou slušní lidé na úrovni.

Jan Košař

 

Mockrát děkujeme RK Sedláček (Ing. Štěpánce Sedláčkové) za velkou pomoc při hledání ideálního pozemku pro náš budoucí baráček. Ochotně nám našla na krásném místě blízko bydliště pozemek k prodeji a zařídila jeho koupi. Velice sympatická a milá paní, dobře se nám spolupracovalo, takže doporučujeme.

Kutišovi


Prosinec 2017

Prodej bytu proběhl úžasně, výborná komunikace s paní Štěpánkou SedláčkovouLepičovu, která vždy vše ochotně zařídila, od nafocení přes prodej a následný převod. Milá, usměvavá, nic nebyl problém.

Gabriela Bartoš


Rozhodně doporučuji.

Všem, kteří kupují nebo prodávají nemovitost, doporučuji tuto RK. Odpadly mi veškeré starosti, jelikož všechny úkony spojené s prodejem mého bytu byly za mě RK provedeny. Byt byl prodán během velmi krátké doby, a to za částku, kterou jsem si představoval. Kladně hodnotím vysoce profesionální  a velmi přátelský přístup paní Sedláčkové Lepičové směrem ke klientovi. Ještě jednou Vám děkuji!

Ing. František Jiřík

 

Listopad 2017

Po dobrých zkušenostech mámy s Vaší realitní kanceláří jsem se na Vás obrátlil i já a byl jsem velmi spokojen.Makléřka Eva Rychlá je nesporná profesionálka a má úžasný lidský přístup,takže spolupráce s ní byla vynikající.Děkuji Vám všem za zprostředkování prodeje chalupy.Že se prodá tak výhodně se mi mohlo jen zdát,jste skvělí.

S pozdravem Uhlíř M.


Dobrý den,
touto cestou bychom chtěly poděkovat RK Sedláček, především paní Evě Rychlé za profesionální a vstřícný přístup s vyřízením veškerých podkladů při koupi našeho bytu. Doporučila nám i finančního poradce. Byli jsme maximálně spokojeni.
 
Děkujeme Kolevi

 

Říjen 2017

Děkuji touto cestou RK Sedláček, především paní Rychlé za výbornou spolupráci při prodeji bytu.  Byt byl prodán do dvou měsíců. Oceňuji velmi osobní a přitom profesionální  přístup.Nemusela jsem se starat, vše zařídili.Jsem moc ráda, že jsem zvlolila právě RK Sedláček.

Doporučuji. S pozdravem  Martina Houlíková

 

Září 2017

Touto cestou bych chtěla poděkovat paní Štěpánce Sedláčkové Lepičové za naprosto skvělý přístup a spolupráci při prodeji nemovitosti. Perfektní komunikace, vyhotovení veškeré administrativy, vše na profesionální úrovni. Realitní kancelář Sedláček s.r.o. je naprostou jedničkou na trhu.  Mnohokrát děkuji 

 

Soňa Muchová

 

Srpen 2017

Tímto chceme poděkovat RK Sedláček, především p. Sedláčkové Lepičové za vysoce profesionální přístup a perfektní spolupráci při koupi naší vysněné chalupy. Služby Vaší kanceláře určitě doporučíme dalším klientům. Přejme celému týmu mnoho pracovních a osobních úspěchů.

Manželé Loudovi


Červenec 2017

Tímto bych chtěla vyjádřit velké poděkování realitní kanceláři Sedláček s r. o a to zejména paní E. Rychlé za skvělé služby a za rychlost :-) při koupi našeho domečku. Profesionální přístup a kvalita služby mě nadmíru překvapila. Paní Rychlá nám velice pomohla v celém procesu koupě nemovitosti a to nejen po profesionální stránce, ale ve velké míře i po stránce lidské, což jsem v tu dobu velice ocenila. Paní Rychlou i celou realitní kancelář mohu vřele doporučit všem, kdo uvažují o koupi nebo prodeji nemovitosti. Každá koupě nebo prodej je životní změnou, někdy příjemnou, někdy méně, každopádně pro mě bylo důležité, že se na někoho mohu stoprocentně spolehnout. 

S přáním krásného dne   Věra Zelenková

 

Touto cestou bychom chtěli poděkovat Realitní kanceláři Sedláček s.r.o., zejména Ing. Štěpánce Sedláčkové Lepičové za výbornou a obětavou spolupráci při řešení koupě nemovitosti a s tím související administrativou.  Velmi nás překvapila obětavost, spolehlivost a komunikativnost na profesionální a hlavně i lidské úrovni. Nesmíme zapomenout ani na chválu celého personálu RK, který nám pomohl dojít až do vytouženého cíle. Co se týče doporučení budoucím klientům této realitní kanceláře, můžeme jen a jen vřele doporučit jak kupujícím, tak i prodávajícím. Profesionalita a jednání této kanceláře je prioritou č. 1.

Děkujeme Štrossovi

Červen 2017

Chtěli bychom touto cestou moc poděkovat za rychlý a úspěšně provedený prodej našeho bytu. Velmi kladně hodnotíme profesionální a lidský přístup Štěpánky i Davida. Byla to naše již třetí zkušenost s touto realitní kanceláří a můžeme jen doporučit. S veškerými službami jsme nad míru spokojeni. V budoucnu se na Vás jistě zase obrátíme. 

Jitka a Karel Jakobcovi

 

Květen 2017

Děkuji RK Sedláček za profesionální přístup k prodeji naší nemovitosti.Spolupráce-jednání při prodeji bylo konstruktivní, ochotné k vyhovění našich požadavků. Jsme rádi,že jsme zvolili tuto službu právě u této realitní kanceláře. Doporučuji všem, kteří nejen prodávají, ale i kupuji nemovitosti.

Matějovičovi Sokolov Jiřího z Poděbrad.

 

Duben 2017

 Děkuji touto cestou  paní Rychlé za výbornou spolupráci při prodeji bytu. Přes 5 let jsem inzeroval jeho prodej a nebyl žádný zájemce. Nechtěl jsem realizovat přes jakoukoliv realitní kacelář. Do půl roku od předání k RK Sedláček mám prodaný byt.
Děkuji Žáček František

  

Děkuji paní Rychlé za výbornou spolupráci při koupi bytu. Doporučuji její služby, má všechny předpoklady provést Vás klidně a profesionálně světem realit.
Mgr. Brejchová

 

Dobry den chtěla bych ohodnotit rk. především obovské díky za ohromnou ochotu Evě Rychlé a to za spolupraci při prodeji i přes mou nepřítomnost , když jsem byla na léčebném pobytu s dětmi v lázních. Hlavně za její užasný přitup, klid, usměv, pochopení, za každou novou zpravu před všemi ukázkami bytu  A TAKÉ při prodeji a dále za dobré napady, super jednání. Moc vám všem ještě jednou děkuji i přes to že se byt prodával rok se vyplatilo čekat MOC MOC MOC děkuji .

Pěkný den  Alena Kozubkova

 

Březen 2017

Moc děkujeme RK Sedláček a hlavně paní Evě Rychlé za velkou ochotu a spolehlivost jak za prodej bytu tak i koupě bytu moc velká spokojenost. Vždy vše proběhlo tak jak mělo..RK Sedláček mohu jen doporučit velká spokojenost děkujeme.

Šištíková

 

 

moc děkujeme Realitní kanceláři za zprostředkování prodeje našeho "půl domu" paní Štěpánka nás provedla prodejem od začátku až do konce

vážíme si také jejího profesionálního odhadu ceny i volby nabídky, kdy netrvalo ani měsíc a první zájemce byl tu

moc děkujeme také za všechny služby nad rámec svých pracovních povinností, kdy s námi procházela víkend nevíkend celou záležitost, pomohla nám domluvit záležitosti ohledně hypotéky, komunikovala se všemi bankami, úřady  a navštívila s námi i nemovitost, kterou jsme si vyhlídli ke koupi, kdy nás upozornila na rizika i bonusy...

spolupráce s touto realitní kanceláři je jako puzzle, které dílek po dílku zapadá do sebe a vy se nestačíte divit, protože v makléři nakonec potkáváte také přítele, který se nesnaží z vás vytřískat peníze, ale kterému jde o vaši spokojenost...

 Lucie Niebauerová Waloschková

Únor 2017

Se službami RK Sedláček jsem byla nadmíru spokojená. Mé velké díky patří jak p. Ing. Sedláčkové tak i realitní makléřce Evě Rychlé za profesionální a milý přístup, kvalitu práce, ochotu a trpělivost. Vše probíhalo rychle a  bez problémů. Mohu jen doporučit!

Dagmar Nesvadbová

 

-

S RK Sedláček jsem nad míru spokojený. Paní Sedláčková nám pomáhala od první dne kdy jsme ji oslovili o pomoc s prodejem nemovitosti. Kupce našla velmi rychle a prodej proběhl bez jakýchkoliv komplikací a my jsme nemuseli téměř nic udělat. Pokud někdo potřebuje profesionální pomoc s prodejem či koupí nemovitosti měl by se obrátit na Realitní kancelář Sedláček.

Děkuji za Vaše služby.
S pozdravem Pavel Špulák

 


Leden 2017

Se službami RK SEDLÁČEK (p. Jelínková) jsem byla velmi spokojená. Od samého začátku se postarali o vše , co se prodeje týče . Já nemusela zařizovat skoro nic. Jsou to profesionálové a přitom si zachovali lidský přístup ke klientovi.Velmi ráda doporučuji dále.

 Regina Farkašová


Vyuzila jsem služeb Realitni kancelare Sedlacek pri prodeji rodinneho domu. Se sluzbami jsem byla velmi spokojena, od  prvniho kontaktu az po rychly prodej nemovitosti, s vyrizenim vsech dokumentu. Servis byl precizni a korektni po vsech strankach.
Dekuji S pozdravem
Monika Waldmann

Prosinec 2016

Každý mne odrazoval od prodeje bytu přes jakoukoliv realitní kancelář, já si vybral vás Realitní kancelář Sedláček s.r.o.
 - 1.) výborná poloha kanceláře,možnost parkování v blízkosti realitní kanceláře
 - 2.) překvapilo mne rychlé,vstřícné a profesionální vystupování jednatelky společnosti Ing.Štěpánky Sedláčkové Lepičové a realitní makléřky Evy  Rychlé, která vše zařídila
 - 3.) realitní kancelář Sedláček s.r.o. doporučuji všem,noboť vám to ušetří spoustu času a nervů.
Ještě jednou vám za vše děkuji.

Roman Dudziak


Chtěl bych poděkovat za skvělý, poctivý, profesionální a nadstandardní přístup. Přes RK Sedláček, především přes paní Sedláčkovou, jsem kupoval již 3 byty a svým rodičům jsem pomáhal s prodejem rodinného domu a bytu. Servis RK Sedláček byl vždy bezchybný a v porovnání s ostatními realitními kancelářemi velmi profesionální. Velmi mile mě překvapilo, že nikdy nešlo jen „o rychlý prodej/koupi komukoliv a od kohokoliv hlavně ať je vyúčtovaná provize“, jak to bohužel u některých RK bývá, ale prodej nebo nákup byl vždy dotažen do konce, včetně veškerých přepisů energií a drobných věcí, které již v provizi asi ani nebyly zahrnuty. V případě nějakého budoucího prodeje nebo koupě se budu vždy těšit na skvělé služby RK Sedláček.

S přátelským pozdravem

Mgr. Jan Lehký

 

Listopad 2016

Dobrý den,
děkuji Vám za vaše služby při prodeji našeho rodinného domku. Byli jsme velice spokojeni.Prodej proběhl rychle,kvalitně a profesionálně. Paní Rychlá je milá, trpělivá, s lidským přístupem ke klientovi a na vysoké profesionální úrovni. Moc si jí vážim a Vaši realitní kancelář vřele doporučuji každému,kdo takové služby potřebuje.

S pozdravem manželé Hessovi

  

Říjen 2016

Chtěli bychom Vaší kanceláři a obzvlášť panu Veršeckému poděkovat za rychlý a úspěšně provedený prodej našeho bytu. Byli jsme se službami pana Veršeckého, které se vyznačovaly vysokou profesionalitou, promptním a spolehlivým vyřízením všech záležitostí spojeným s prodejem, velice spokojeni . 

Určitě Vaši kancelář doporučíme našemu okruhu známých a sami se rádi na Vás zase obrátíme.
 
S pozdravem
Jana Madsen 

Moc bychom chtěli poděkovat za přátelský, milý a lidský přístup při výběru našeho nového bydlení s přítelkyní. Po delší době hledání nám padl byt do oka a  po telefonickém rozhovoru a několika prohlídkách bytu s paní Rychlou, se spustila řetězová akce a za měsíc jsme již spokojeně bydleli. Paní Rychlá nám vše podrobně vysvětlila a vše dopadlo v pořádku. Můžeme jenom doporučit.

S pozdravem Martin Kešner a Karolina Tremlová.

Srpen  2016

Všem vřele doporučuji  RK- Sedláček,  děkuji paní Sedláčkové a hlavně paní Jelínkové za profesionální a bezproblémový průběh prodeje domu,který proběhl neuvěřitelně rychle. Paní  Ivetce Jelínkové děkuji za velmi vstřícný a milý přístup. Přeji hodně úspěchů ve vaší  práci.

                                                                           
Vitásková Louny

Červen 2016

Děkuji za nadstandardní služby p. Cábové a p. Sedláčkové Lepičové. Nad rámec domluvených služeb se postaraly o bezproblémový prodej a koupi bytu.

S pozdravem Helena Bešťáková

Květen 2016

 Dobrý den,

mockrát Vám děkuji za ochotu a hlavně za Vaši trpělivost! 

  S pozdravem  Volfová

  Duben 2016

Ještě jednou moc děkuji p. Cábové za zprostředkování prodeje a  přeji Vám hodně štěstí ve Vaší práci ale i v osobním životě. Děkuji - i za Vaše velice seriozní jednání při prostředkování prodeje.

Zdravím, Váš spokojený klient Tejček B.

      

 

Únor 2016

Děkuji za spolupráci s vámi, prodej byl rychlý a vše okolo jste zařídili, moc jsme byli s vámi spokojení,

Černá a Mašek


Chci poděklovat p.Rychlé z R.K.Sedláček s.r.o za rychlé vyřízení prodeje bytu a velmi příjemné jednání.S pozdravem

L. Šteklová

Leden 2016

Děkuji Štěpánce Sedláčkové a jejímu kolegovi p. Veršeckému za vyřízení prodeje mých pozemků ve Zlíně. Bylo s tím mnoho práce a starostí, ale nakonec se vše zdárně podařilo prodat. Paní Sedláčková vyřídila všechny záležitosti s kupujícím, katastrálním i finančním úřadem, nemusela jsem se o nic starat, o každém kroku jsem byla podrobně informována. Setkala jsem se s osobním přístupem a profesionálním řešením všech problémů. Tuto RK mohu jedině doporučit. 

Lenka Křivánková


Rádi bychom moc poděkovali rk-sedláček,zejména paní Evě Rychlé za prodej našeho bytu.Doporučujeme Vás dále a také jsme slyšeli pokojenost.Děkujeme

Ricci Čiháková

 

Chtěla bych moc pochválit p.Erberta za jeho přístup ke mě jako klientovi a také celé vaší kanceláři.
Hezké dny Frčková


Prosinec 2015

Dobrý den, ráda bych touto cestou chtěla poděkovat RK-Sedláček s.r.o -  p.Štěpánce SedláčkovéLepičové, za bezproblémový prodej bytu 3+1 v Chodově. Velmi jsem ocenila vstřícnost a rychlost v jednání. Vřele doporučuji,byla jsem mile překvapena  profesionálním jednáním,kompletním servisem, včetně přepisů služeb energie a plynu.
Vřele všem doporučuji RK  Sedláček s.r.o   Sokolov,    velká spokojenost.

Macháčková

  

Listopad 2015

Chtěla bych touto cestou poděkovat p. Rychlé a p. Sedláčkové za perfektní servis při prodeji RD, profesionalitu a velice vstřícný přístup. Tuto Realitní kancelář mohu jen vřele doporučit a ještě jednou moc děkuji. Přeji Vám zároveň hodně spokojených klientů, jako jsem byla já. S pozdravem a díky

Milada Baňasová

 

 Chtěla bych poděkovat Realitní kanceláři Sedláček s.r.o. - p. Sedláčkové za rychlý a bezproblémový prodej bytu 3+1 v Sokolově. Vstřícnost a rychlost jednání. RK se postarala o vše a vše ohledně prodeje zařídila. Ještě jednou mockrát děkuji a všem vřele doporučuji :-)

 Iveta Džupinová

   

Říjen 2015

Přístup pracovníků realitní kanceláře byl naprosto profesionální a jako zákazník jsem po celou dobu realizace prodeje nemovitostí dostával perfektní servis. Skvělého přístupu si cením o to více, že od začátku prodeje se některé okolnosti na úřadech komplikovali a příprava prodeje vyžadovala řadu jednání a vysvětlování, čehož jsem byl jako klient ušetřen a prodej domu byl dotažen do zdárného konce aktivitou pracovníků realitky. Samozřejmostí bylo dodržování všech dohodnutých termínů, časů, částek apod., což je pro mne osobně velmi důležité. Všem tedy mohu Realitní kancelář Sedláček s.r.o. rozhodně doporučit.“  Ještě jednou moc díky za spolupráci.

  Oldřich Volf

  

Dobrý den, chci poděkovat realitní kanceláři za korektní jednání, nebyl sebemenší problém, chtěl bych ocenit vstřícnost a ochotu všech zaměstnanců této RK (p. Erbert). Jelikož nebydlím v Sokolově, tak se RK postarala o vše nezbytné, aby prodej bytu proběhl hladcea hlavně rychle a to zejména ze strany p. Sedláčkové.Určitě doporučuji tuto RK a mockrát děkuji.

 Oršel Pavel

Září 2015

 Chtěl bych poděkovat Realitní kanceláři Sedláček s.r.o. za rychlý a bezproblémový prodej bytu 3+1 v Sokolově. Osobně jsem jednal s paní Sedláčkovou a panem Veršeckým. Velmi jsem ocenil vstřícnost a rychlost v jednání. RK se postarala o vše, což jsem velmi uvítal neboť nebydlím v Sokolově  a bylo by pro mne složité a nákladné zajišťovat si malíře, truhláře , plynaře,zámečníka,podlaháře a elektrikáře. Paní Sedláčková vše zajistila a dnes se již můžu těšit z peněz za prodaný byt .  Díky a doporučuji .

Lednej Roman           

     

   

Srpen 2015

Děkuji za kvalitní a profesionální práci.Jsem spokojený a dostáváte ode mne deset z deseti;-). Zároveň Vás ujišťuji že Vás všude doporučím.Děkuji, s pozdravem spokojený zákazník.

Jiří Schejbal


Červenec 2015

S Realitní kanceláří Sedláček s.r.o. jsme absolvovali koupi nemovitosti v karlovarském kraji. Jsme ze severních Čech a i přes tuto vzdálenost proběhlo vše od začátku až do konce ve spolupráci s Realitní kanceláří Sedláček v pořádku, jak přizpůsobením se termínům našich časových možností,schůzka k podpisům a ověření smluv u nás v Teplicích ,tak i zaslání dokladů potvrzujících  zaplacení daně z převodu nemovitosti prodávající stranou.

MUDr.Čihák Štefan ,Teplice

     

 

Květen 2015

Velké poděkování patří paní Rychlé se kterou jsem spolupracovala při prodeji mého bytu. Dělá čest svému jménu,  protože vše proběhlo velmi "rychle" a na vysoké profesionální úrovni. Její jednání bylo vždy milé a vše co slíbila, pak bylo do puntíku splněno.

Miluše Hotová

prací   Realitní kanceláře  Sedláček s.r.o.  jsem  byla  maximálně  spokojena. Komunikace  byla seriozní, jasná a dojednané věci byly vždy rychle vyřízeny. Spolupráci vřele všem doporučuji.     Kateřina Pašková     

         


Se službami Realitní kanceláře Sedláček s.r.o. jsem byla maximálně spokojena.

Alena Schmidtová

<stro