Chci prodat / Chci koupit
Hlídací pes Poptávky

Investiční bydlení a fyzická správa těchto nemovitostí.

Koupit byt, vyhledat, doporučit a „odhadnout“ nájemníka,  připravit  nájemní smlouvu, předat byt nájemníkovi,  přepsat energie a být po ruce když je zapotřebí jsou otázky, které často řeším s klienty, kteří mají zájem o investici  do nájemního bydlení.

Vytvořeno 28. 05. 2018.

Novinka: Investiční bydlení a fyzická správa těchto nemovitostí.

Velká část těchto investorů se nepohybuje pravidelně, nejlépe denně v místě nemovitosti a proto je zapotřebí řešit správu bytů s profesionály, kteří se tímto zabývají a v dané lokalitě se pohybují. V našem případě se jedná o makléře kanceláře (Realitní kancelář Sedláček s.r.o.), který sám spravuje vlastní majetek a zná potřebné náležitosti. Je zapotřebí být v obraze a rychle reagovat na potřeby – například poslat do bytu řemeslníka zajišťující havarijní opravy, běžné opravy, revize. Dále je zapotřebí komunikace s členy SVJ, případně se správcovskou firmou zajišťující administrativní část pro celý dům a další potřebné.

Služba není zadarmo, její výše se pohybuje v rozsahu 10% - 20% z nájemného dle rozsahu služeb. Tato služba stojí za úvahu, ve finále vás totiž může služba kompletní správy vyjít výhodněji, než kdybyste vše řešili sami.

Máte-li otázky spojené s tímto tématem, oslovte nás a my vám je rádi zodpovíme.

Ing. štěpánka Sedláčková Lepičová