Chci prodat / Chci koupit
Hlídací pes Poptávky

Investiční bydlení a fyzická správa těchto nemovitostí.

Koupit byt, vyhledat, doporučit a „odhadnout“ nájemníka,  připravit  nájemní smlouvu, předat byt nájemníkovi,  přepsat energie a být po ruce když je zapotřebí jsou otázky, které často řeším s klienty, kteří mají zájem o investici  do nájemního bydlení.

Vytvořeno 28. 05. 2018.

Katalog


Stavební pozemek (1639m2) Týn u Lomnice.Kód: E_211 (A_013)


Tato nemovitost:
RK Sedláček:

Nabízíme k prodeji kompletně zasíťovaný stavební pozemek ve vyhledávané lokalitě Týn u Lomnice o celkové rozloze 1.639m2.

Cena: 489 Kč/m2
exkluzivita
Odeslat známému Verze pro tisk
Rezervace Kontaktní formulář
Makléř:
Eva Rychlá
Telefon: 723 458 016

Popis produktu:

Pozemek je napojen na veškeré inženýrské sítě a je mírně svažitý.

Na dolní polovině pozemku, která je určena využitím jako zahrada, jsou vzrostlé okrasné stromy, které lze zachovat a dále je zde umístěna trafostanice. Na druhé polovině pozemku je možné vystavět rodinný dům dle situačního nákresu.

Přístup k parcele je po asfaltové cestě. V zadní části pozemku protéká potok. V okolí pozemku je  zástavba rodinných domů, jedná se o klidnou lokalitu, pár kroků od volné přírody.

V blízkosti se nachází autobusová zastávka, obec poskytuje veškerou občanskou vybavenost.  V územním plánu je pozemek určen k výstavbě RD. Na pozemku lze ihned začít stavět.

Prohlídku doporučuji. V případě zájmu Vám můžeme zdarma poskytnout služby našeho hypotečního specialisty a zajistit financování nemovitosti.

 


Parametry a specifikace:

Adresa:   Lomnice 408/4
Elektřina:   Ano
Odpad:   Veřejná kanalizace
Okolní zástavba:   Obytná
Okres:   Sokolov
Plocha pozemku / m2:   1639


Kontaktní formulář

Máte li zájem o bližší informace, případně prohlídku nemovitosti, zanechte nám na sebe kontakt. Makléř, který má zakázku na starosti, Vás bude kontaktovat.