Chci prodat / Chci koupit
Hlídací pes Poptávky

Přiznání k dani z nemovitosti musíte podat do 31.1.2018.

Tato daň se platí se přiznáná a platí předem.  Přiznání je zapotřebí odevzdat do konce ledna. Rady a formuláře najdete níže.

Vytvořeno 08. 01. 2018.

KatalogRodinné domy


RD s vybavením, Bublava, okres SokolovKód: S_084


Nabízíme k prodeji velmi pěkný, stylový rodinný dům s výhledem na lyžařskou sjezdovku, ve vyhledávané obci Bublava. Cena je 95.000 EUR, přepočet v Kč je ke dni vložení této nabídky. Součástí kupní ceny je kompletní vybavení domu dle fotodokumentace.

Cena: 2 000 000 Kč
Původní cena: 2 557 400 Kč
Ušetříte (sleva): 22% / 557 400 Kč
exkluzivita
Odeslat známému Verze pro tisk
Rezervace Kontaktní formulář
Makléř:
Mgr. Soňa Cábová
Telefon: 777829292

Popis produktu:

Dům prošel v roce 2000 kompletní rekonstrukcí, při níž byla provedena izolace domu (dům je kamenný s  5 cm izolací, která je pokryta dřevem). V domě dále byla vyměněna okna, která jsou stylová dřevěná, dále byly v celém domě provedeny nové rozvody elektřiny, vody a plynu. Voda je čerpadlem umístěným ve sklepě získávána z vlastní studně, která je 14 m hluboká a nachází se na vlastním pozemku. V domě bylo zavedeno ústřední plynové topení a dále jsou zde dvoje krbová kamna – první se nachází v kuchyni a druhá jsou v obývacím pokoji. V kuchyni byla usazena nová kuchyňská linka včetně sporáku, v koupelně byla položena dlažba, usazena vana a dále vytvořen sprchový kout včetně WC. U podlahy v obývacím pokoji a v kuchyni byla provedena izolace a dále je pokrytá dřevem. Rekonstrukcí prošla i střecha, která je pokryta kanadskou šindelí.

V 1.NP se nachází hala, obývací pokoj s posezením, koupelna včetně WC, kuchyň včetně částečně oddělené televizní místnosti, ložnice a samostatný prostor k uskladnění věcí.  Do 2.NP se vstupuje po dřevěných schodech a zde se nachází dvě prostorné ložnice a dvě komory, které jsou v současné době rovněž využité k umístění dalších lůžek. Dům disponuje malou půdou a dále sklepem.

Dům má vlastní, velmi pěknou zahradu, z níž je krásný výhled na lyžařskou sjezdovku. Na zahradě se nachází altán s ohništěm, dětská průlezka s houpačkou a studna.

Budova má přiděleno číslo popisné.

Prohlídku domu vzhledem k jeho skvělému umístění velmi doporučujeme.

Rádi vám budeme nápomocni při zprostředkování úvěru, který vyřídíme zdarma.


Parametry a specifikace:

Okres:   Sokolov
Vlastnictví:   Osobní vlastnictví
Okolní zástavba:   Venkov
Umístění:   Klidná část obce
Dispozice:   5+1
Stav nemovitosti:   Velmi dobrý
Obytná plocha / m2:   224
Plocha pozemku / m2:   1285
Elektřina:   ano
Plyn:   Ano
Podlaží:   2.
Sklep:   Ano
Zdroj vody:   Studna - pitná voda
Energetická naročnost budovy:   G - - mimořádně nehospodárná
Vytápění:   Plynové
Rok rekonstrukce:   2000
Příjezdová komunikace:   Asfaltová
Zařízeno:   ano
Adresa:   Bublava


Kontaktní formulář

Máte li zájem o bližší informace, případně prohlídku nemovitosti, zanechte nám na sebe kontakt. Makléř, který má zakázku na starosti, Vás bude kontaktovat.