Chci prodat / Chci koupit
Hlídací pes Poptávky

Kancelář otevřena - upravena je jen otevírací doba.

Posílení ochrany zdraví nás všech je i naší prioritou. V maximální míře využíváme  elektronickou formu komunikace s klienty. Většinu záležitostí týkající se naší činosti lze v této době provádět ve formě videohovorů, hovorů,  emailové komunikace, až po sms zprávy.

Kancelář je otevřena, prosíme o telefonické oznámení Vaší návštěvy, tak abychom byli schopni zabezpečit plynulý průběh jednání a desinfekci kanceláře.

 

Vytvořeno 23. 03. 2020.

KatalogChaty a chalupy


Rekreační chata v Šindelové se zahradouKód: E_206


Nabízíme k prodeji pěknou chatu, kompletně vybavenou, ve vyhledávané rekreační lokalitě.

Cena: 999 000 Kč
exkluzivita
Odeslat známému Verze pro tisk
Volné Kontaktní formulář
Makléř:
Eva Rychlá
Telefon: 723 458 016

Popis produktu:

Chata prošla rozsáhlou rekonstrukcí, při níž byla vyměněna většina oken za plastová, vč.francouzského okna na terasu, vyměněny rozvody elektro do mědi (240 a 400 V), rozvody vody a odpadů do plastu. Dále byl instalován nový el.bojler (80 l) na ohřev TUV a domácí vodárna (zdrojem užitkové vody je studna na vlastním pozemku). Obojí ve sklepní technické místnosti.

Jedná se o částečně podsklepenou dřevostavbu na kamenné podezdívce, se sedlovou střechou, krytou eternitovými šablonami.

V podzemním podlaží je sklep na uhlí a technická místnost se samostatným vchodem. Další uzavíratelný sklepní prostor je pod terasou.

V 1.nadzemním podlaží je vstupní předsíň, samostatné WC a koupelna (umyvadlo se skříňkou, sprchový kout a pračka) a obývací pokoj s kuchyňským koutem, ze kterého je dřevěným schodištěm vstup do prostorné podkrovní ložnice, se spoustou úložného prostoru nebo francouzským oknem vstup na terasu a zahradu. V obývacím pokoji také krbová kamna, kterými je chata vytápěna.

Chata se prodává vč.kompletního vybavení a stylového nábytku.

Pozemek je částečně oplocený, mírně svažitý s udržovaným trávníkem. Jeho součástí je dřevník, veliká dílna a karavan, který slouží jako ložnice pro hosty. Jak do dílny, tak do karavanu je přiveden el.proud.

Nabízíme jedinečnou příležitost rekreačního využití v přírodě v atraktivní a velmi žádané lokalitě, zejména pro rodiny s malými dětmi.

Daň z nabytí nemovitosti hradí kupující.

S financováním Vám rádi a zdarma pomůžeme, přes našeho finančního experta.

Doporučuji prohlídku.
Parametry a specifikace:

Okres:   Sokolov
Vlastnictví:   Osobní vlastnictví
Umístění:   Klidná část obce
Plocha pozemku / m2:   406
Obytná plocha / m2:   70
Okolní zástavba:   Rekreační
Plyn:   Ne
Odpad:   Jímka
Elektřina:   400V
Vytápění:   Na tuhá paliva
Zdroj vody:   Studna - pitná voda
Sklep:   Ano
Příjezdová komunikace:   Asfaltová
Parkovací stání:   Otevřené
K dispozici:   ihned
Adresa:   Šindelová, Milíře


Kontaktní formulář

Máte li zájem o bližší informace, případně prohlídku nemovitosti, zanechte nám na sebe kontakt. Makléř, který má zakázku na starosti, Vás bude kontaktovat.