RD v obci Velká Šitboř, Milíkov s velikým pozemkem 4.531 m2


Obrázek RD v obci Velká Šitboř, Milíkov s velikým pozemkem 4.531 m2 Top

Nabízíme k prodeji RD v probíhající rekonstrukci.

Kód: E_229
Cena: 2 350 000 Kč
exkluzivita
Makléř: Eva Rychlá
Telefon: 723 458 016
E-mail: eva@rk-sedlacek.cz

Popis produktu:

Jedná se patrový, částečně podsklepený, hrázděný objekt. Dům je v probíhající rekonstrukci, kdy 1NP (přízemí) je zcela dokončené a ve 2NP (1patro) je dokončená koupelna společná s WC a zbývají dodělat dvě podkrovní ložnice.

V 1NP (přízemí) se nachází veliká kuchyně s rohovou kuchyňskou linkou v masivu, vč.vestavných el.spotřebičů, dále koupelna společná s WC (závěsným), velkou rohovou vanou, umyvadlem, závěsným bidetem a rozměrným sprchovým koutem, ložnice se samostatnou šatnou, prostorný obývací pokoj s kachlovými kamny a se vstupem na zastřešenou terasu, kotelna s ekologickým kotlem na dřevo s podavačem a bojlerem (200 l) na ohřev TUV a prostorem pro pračku a sušičku. Samostatným vstupem ze zahrady je malá dílna.

V rámci rekonstrukce byly vyměněny všechny rozvody vodo a elektroinstalace, dům je připojen na veřejný vodovod a odpad je sveden do vlastního septiku. Vytápění domu řešeno ekologickým kotlem na tuhá paliva s rozvodem do deskových radiátorů a podlahového topení (v přízemí) nebo přitápění kachlovými kamny v obývacím pokoji.

Všechny zednické práce (omítky, štuky, mnichovská omítky, podlahy, dlažba i keramické obklady) provedeny nově a ve velmi vysoké kvalitě jak práce tak materiálu. Nová Eurookna, vč.francouzských dveří, všechny vč. venkovních el. ovladaných žaluzií, vchodové dveře v masivu, interiérové dveře také v masivu vč. obložek.

Veliký pozemek, vjezd do zahrady přes nově zbudovaný mostek. Vedle domu základy garáže a přístřešek na dřevo.

Přestože rekonstrukce domu není zcela dokončená, tak rozsah dokončené práce a její kvalita je na tak vysoké úrovni a to společně s velikostí pozemku a atraktivitou této lokality uprostřed přírody dělá z této nemovitosti jedinečnou nabídku.

Doporučuji prohlídku. Daň z nabytí nemovitosti hradí kupující. S financováním této nemovitosti Vám rád pomůže náš finanční specialista. Tato služba je zdarma.


Parametry a specifikace:

Okres:   Cheb
Vlastnictví:   Osobní vlastnictví
Okolní zástavba:   Venkov
Umístění:   Okraj obce
Dispozice:   2+1
Stav nemovitosti:   Dobrý
Obytná plocha / m2:   200
Plocha pozemku / m2:   4531
Garáž:   Ne
Elektřina:   400V
Odpad:   Septik
Plyn:   Ne
Podlaží:   2.
Sklep:   Ne
Zdroj vody:   Veřejný vodovod
Energetická naročnost budovy:   G - - mimořádně nehospodárná
Vytápění:   Na tuhá paliva
Rok rekonstrukce:   2011
Příjezdová komunikace:   Asfaltová
Zařízeno:   ne
Adresa:   Velká Šitboř, okr. Cheb