Chci prodat / Chci koupit
Hlídací pes Poptávky

Nájemní smlouva na dobu určitou. Vše, co byste měli vědět.

Nájem na dobu určitou často pronajímatel sjednává s nájemcem proto, aby si ho nejprve vyzkoušel. Jestliže se nájemce osvědčí, může mu nabídnout smlouvu na dobu neurčitou.  čtěte více ....................

Vytvořeno 13. 06. 2019.

KatalogRodinné domy


RD dvougenerační 2 x 3+1, ve Staré Roli s velikou zahradouKód: E_216


Nabízíme k prodeji RD o dvou bytových jednotkách s velikou upravenou zahradou po rekonstrukci.

Cena: 7 500 000 Kč
exkluzivita
Odeslat známému Verze pro tisk
Volné Kontaktní formulář
Makléř:
Eva Rychlá
Telefon: 723 458 016

Popis produktu:

Dům prošel velmi rozsáhlou a zdařilou rekonstrukcí. Všechna okna, včetně sklepních a balkonových dveří byla vyměněna za plastová. Původní vytápění na tuhá paliva (koks - kotel EMKA ŽDB 39 kW, zůstává v provozu jako náhradní zdroj) byl nahrazen plynovým kondenzačním stacionárním kotlem DAKON KS 35 B  (35 kW) s ohřevem TUV (zásobník 80 l). Odvod spalin řeší dva komíny (každý 3 průduchy). Rozvod topení v mědi, radiátory deskové. Současně byly vyměněny rozvody vody a odpadů za plastové. Při rekonstrukci byla vyměněna kompletní sanita a obklady vč. dlažby v obou koupelnách a WC. Jako střešní krytina použit belgický šindel. Klempířské prvky v mědi. Nové okapy vč. svodů v titan-zinku. Plášť domu byl zateplen 8 cm polystyrenem, vč. nové fasády.

Dispozice domu:dům má tři podlaží, z toho jedno podzemní (sklep) a dvě nadzemní. Ve sklepě je garáž pro jeden automobil, s vjezdem na veřejnou komunikaci, kotelna, prádelna, sklad, WC, dílna, výstup na zahradu a schody do 1NP.

V 1NP a 2NP jsou totožné byty 3+1, vč.samostatné koupelny a WC, spojené terasovým schodištěm. V 1NP je hlavní vstup do domu, ve 2NP je vstup na půdu. Na podlahách v celém domě je dlažba, pouze v pokojích jsou broušené a lakované parkety z tvrdého bukového dřeva. V obou kuchyních jsou zánovní rohové kuchyňské linky, s vestavnými spotřebiči. Okna všech pokojů jsou osazena venkovními žaluziemi.

Na pečlivě celooplocené a udržované zahradě větší množství plodících ovocných stromů, zeleninových a ovocných záhonů, skleník, kůlna (sklad nářadí), podzemní sklípek na ovoce se studánkou (na zalévání zahrady), bazén s odtokem do kanalizace, pergola s krbem a vydlážděný vjezd do zahrady.

Předností této nemovitosti je atraktivní lokalita, v klidné zástavbě rodinných domů, s bezproblémovými sousedskými vztahy a potom výtečný stav po citlivé a úspěšně provedené rekonstrukci.

Doporučuji prohlídku. Daň z nabytí nemovitosti hradí kupující.

Financování nemovitosti Vám pomůžeme zajistit u našeho finančního specialisty zdarma.Parametry a specifikace:

Okres:   Karlovy Vary
Vlastnictví:   Osobní vlastnictví
Okolní zástavba:   Obytná
Umístění:   Klidná část obce
Dispozice:   6+2
Stav nemovitosti:   Velmi dobrý
Obytná plocha / m2:   286
Plocha pozemku / m2:   1173
Garáž:   Ano
Elektřina:   400V
Odpad:   Veřejná kanalizace
Plyn:   Ano
Bazén:   Venkovní
Terasa:   1
Podlaží:   3.
Sklep:   Ano
Zdroj vody:   Veřejný vodovod
Energetická naročnost budovy:   Zpracovává se
Vytápění:   Plynové
Rok rekonstrukce:   2010
Příjezdová komunikace:   Asfaltová
Adresa:   Karlovy Vary - Stará Role, Žižkova ul.


video-prohlídka zde: 


Kontaktní formulář

Máte li zájem o bližší informace, případně prohlídku nemovitosti, zanechte nám na sebe kontakt. Makléř, který má zakázku na starosti, Vás bude kontaktovat.