Chci prodat / Chci koupit
Hlídací pes Poptávky

Jak provést základní kontrolu existence právních vad nemovitosti?

Je již standardem, a to ať již uvažujete o koupi rodinného domu, bytu, či rekreační stavby, že si pozvete před samotnou realizací obchodu někoho, kdo zhodnotí faktický stav budovy (zda nemovitosti netrpí skrytými vadami). Málokdo ovšem věnuje stejnou pozornost vadám právním, které mohou ohrozit Vaši spokojenost s koupí úplně stejným způsobem, jako právě vady faktické.

Vytvořeno 28. 03. 2019.

KatalogRodinné domy


RD dvougenerační 2 x 3+1, ve Staré Roli s velikou zahradouKód: E_216


Nabízíme k prodeji RD o dvou bytových jednotkách s velikou upravenou zahradou po rekonstrukci.

Cena: 7 500 000 Kč
exkluzivita
Odeslat známému Verze pro tisk
Volné Kontaktní formulář
Makléř:
Eva Rychlá
Telefon: 723 458 016

Popis produktu:

Dům prošel velmi rozsáhlou a zdařilou rekonstrukcí. Všechna okna, včetně sklepních a balkonových dveří byla vyměněna za plastová. Původní vytápění na tuhá paliva (koks - kotel EMKA ŽDB 39 kW, zůstává v provozu jako náhradní zdroj) byl nahrazen plynovým kondenzačním stacionárním kotlem DAKON KS 35 B  (35 kW) s ohřevem TUV (zásobník 80 l). Odvod spalin řeší dva komíny (každý 3 průduchy). Rozvod topení v mědi, radiátory deskové. Současně byly vyměněny rozvody vody a odpadů za plastové. Při rekonstrukci byla vyměněna kompletní sanita a obklady vč. dlažby v obou koupelnách a WC. Jako střešní krytina použit belgický šindel. Klempířské prvky v mědi. Nové okapy vč. svodů v titan-zinku. Plášť domu byl zateplen 8 cm polystyrenem, vč. nové fasády.

Dispozice domu:dům má tři podlaží, z toho jedno podzemní (sklep) a dvě nadzemní. Ve sklepě je garáž pro jeden automobil, s vjezdem na veřejnou komunikaci, kotelna, prádelna, sklad, WC, dílna, výstup na zahradu a schody do 1NP.

V 1NP a 2NP jsou totožné byty 3+1, vč.samostatné koupelny a WC, spojené terasovým schodištěm. V 1NP je hlavní vstup do domu, ve 2NP je vstup na půdu. Na podlahách v celém domě je dlažba, pouze v pokojích jsou broušené a lakované parkety z tvrdého bukového dřeva. V obou kuchyních jsou zánovní rohové kuchyňské linky, s vestavnými spotřebiči. Okna všech pokojů jsou osazena venkovními žaluziemi.

Na pečlivě celooplocené a udržované zahradě větší množství plodících ovocných stromů, zeleninových a ovocných záhonů, skleník, kůlna (sklad nářadí), podzemní sklípek na ovoce se studánkou (na zalévání zahrady), bazén s odtokem do kanalizace, pergola s krbem a vydlážděný vjezd do zahrady.

Předností této nemovitosti je atraktivní lokalita, v klidné zástavbě rodinných domů, s bezproblémovými sousedskými vztahy a potom výtečný stav po citlivé a úspěšně provedené rekonstrukci.

Doporučuji prohlídku. Daň z nabytí nemovitosti hradí kupující.

Financování nemovitosti Vám pomůžeme zajistit u našeho finančního specialisty zdarma.Parametry a specifikace:

Okres:   Karlovy Vary
Vlastnictví:   Osobní vlastnictví
Okolní zástavba:   Obytná
Umístění:   Klidná část obce
Dispozice:   6+2
Stav nemovitosti:   Velmi dobrý
Obytná plocha / m2:   286
Plocha pozemku / m2:   1173
Garáž:   Ano
Elektřina:   400V
Odpad:   Veřejná kanalizace
Plyn:   Ano
Bazén:   Venkovní
Terasa:   1
Podlaží:   3.
Sklep:   Ano
Zdroj vody:   Veřejný vodovod
Energetická naročnost budovy:   Zpracovává se
Vytápění:   Plynové
Rok rekonstrukce:   2010
Příjezdová komunikace:   Asfaltová
Adresa:   Karlovy Vary - Stará Role, Žižkova ul.


video-prohlídka zde: 


Kontaktní formulář

Máte li zájem o bližší informace, případně prohlídku nemovitosti, zanechte nám na sebe kontakt. Makléř, který má zakázku na starosti, Vás bude kontaktovat.