Chci prodat / Chci koupit
Hlídací pes Poptávky

Investiční bydlení a fyzická správa těchto nemovitostí.

Koupit byt, vyhledat, doporučit a „odhadnout“ nájemníka,  připravit  nájemní smlouvu, předat byt nájemníkovi,  přepsat energie a být po ruce když je zapotřebí jsou otázky, které často řeším s klienty, kteří mají zájem o investici  do nájemního bydlení.

Vytvořeno 28. 05. 2018.


Nebytové prostory k dlouhodbému pronájmu v Sokolově.Kód: Š_226


Tato nemovitost:
RK Sedláček:

Nabízíme k dlouhodbému pronájmu prostory vhodné jako kanceláře, ordinace nebo ucelené výrobní prostory ( 230 m2) - lehká výroba.

Cena: na dotaz
exkluzivita
Odeslat známému Verze pro tisk
Volné Kontaktní formulář
Makléř:
Štěpánka Sedláčková Lepičová
Telefon: 774 604 327

Popis produktu:

Prostory jsou umístěny v I N.P. cihlového domu. Přístup do  těchto prostor je centrálním schodištěm, nebo nákladním výtahem.  Do nedávné doby využíván jako centrální zázemí společnosti. Prostory jsou v současné době připraveny a před finálním dokončením. Možnost umístění lehkého provozu - např. kompletace výrobků – kancelář, sklad, výrobní prostory a zázemí, nebo vybudování kancelářských prostor – sekretariát + kanceláře a zázemí.  Zároveň se nabízí možnost vybudování  lékařské ordinace + laboratoře. Prostor je vytápěn plynem, samostatný odběr, stejně tak i u elektřiny.   V případě zájmu je možné pronajmout byty v dalším patře a vybudovat firemní zázemí i s bydlením.

Poloha objektu je vhodná jak svou polohou v těsné blízkosti autobusového a vlakového nádraží, tak výbornou dostupností dálnice – Ostrov – Cheb.

Prostory jsou nájemní, neprodávají se, majitel zaručuje dlouhodobý nájem, se smlouvou a zájem na dlouhodobou spolupráci. DOPORUČUJI


Parametry a specifikace:

Okres:   Sokolov
Vlastnictví:   Osobní vlastnictví
Stav nemovitosti:   Velmi dobrý
Dispozice:   atypický
Parkovací stání:   Vyhrazené parkoviště
K dispozici:   dle dohody
Okolní zástavba:   Obytná - obchodní
Adresa:   Sokolov, Divadelní
Konstrukce objektu:   Cihla
Plocha pozemku / m2:   420
Umístění:   Centrum
Užitná plocha:   400
Výtah:   Ano


Kontaktní formulář

Máte li zájem o bližší informace, případně prohlídku nemovitosti, zanechte nám na sebe kontakt. Makléř, který má zakázku na starosti, Vás bude kontaktovat.