Chci prodat / Chci koupit
Hlídací pes Poptávky

Investiční bydlení a fyzická správa těchto nemovitostí.

Koupit byt, vyhledat, doporučit a „odhadnout“ nájemníka,  připravit  nájemní smlouvu, předat byt nájemníkovi,  přepsat energie a být po ruce když je zapotřebí jsou otázky, které často řeším s klienty, kteří mají zájem o investici  do nájemního bydlení.

Vytvořeno 28. 05. 2018.

KatalogPozemky


Stavební pozemek na Bublavě.Kód: Š_227


Tato nemovitost:
RK Sedláček:

Nabízíme k prodeji stavební pozemek v atraktivní části Krušných hor - obec Bublava.

Cena: 699 000 Kč
Původní cena: 759 000 Kč
Ušetříte (sleva): 8% / 60 000 Kč
exkluzivita
Odeslat známému Verze pro tisk
Volné Kontaktní formulář
Makléř:
Štěpánka Sedláčková Lepičová
Telefon: 774 604 327

Popis produktu:

Jedná se o rovinatý pozemek ( 1250m2) v těsné blízkosti přístupové cesty. K pozemku je vydáno platné stavební povolení (s možností úpravy stavby a dokumentace dle požadavků kupujících) na stavu RD a zároveň je zkolaudován sjezd na pozemek. Majitel je ochoten přenechat kupujícímu projektovou dokumentaci. Na pozemku je vybudována základová deska, včetně přípojek.  Pozemek je napojen na elektřinu a plyn. Okolní stavby mají své vrty s pitnou vodou a zásobou po celý rok.

Jedná se o velmi pěkné, slunné místo v atraktivní části Krušných hor. Ski areál Bublava je vzdálen 2 min jízdy autem.  V nedaleké Přebuzi začíná Krušnohorská magistrála, která nabízí v zimě běžecké trasy a v létě je vyhledávanou cyklotrasou vedoucí po délce Krušných hor.


Parametry a specifikace:

Okres:   Sokolov
Okolní zástavba:   Rekreační
Plocha pozemku / m2:   1250
Elektřina:   Ano
Plyn:   Na hranici pozemku
Adresa:   Bublava


Načítám...

Kontaktní formulář

Máte li zájem o bližší informace, případně prohlídku nemovitosti, zanechte nám na sebe kontakt. Makléř, který má zakázku na starosti, Vás bude kontaktovat.