Chci prodat / Chci koupit
Hlídací pes Poptávky

Přiznání k dani z nemovitosti musíte podat do 31.1.2018.

Tato daň se platí se přiznáná a platí předem.  Přiznání je zapotřebí odevzdat do konce ledna. Rady a formuláře najdete níže.

Vytvořeno 08. 01. 2018.

KatalogKomerční objekty


Průmyslový objekt k dlouhodobému pronájmuKód: D_002


Tato nemovitost:
RK Sedláček:

Průmyslový objekt k dlouhodobému pronájmu

Cena: na dotaz
exkluzivita
Odeslat známému Verze pro tisk
Volné Kontaktní formulář
Makléř:
David Veršecký
Telefon: 775 604 327

Popis produktu:

Nabízíme k pronájmu zrekonstruovaný průmyslový objekt vhodný k výrobním a skladovacím účelům. Díky svojí dislokaci a dispozici je však vhodný také k jiných účelům, například jako prodejní prostor s možností vystavování a prezentace větších celků. Objekt se nachází v Dolním Rychnově v ulici Bergmannova. Jedná se o lokalitu s výbornou dopravní obslužností, s přímým napojením na budovanou rychlostní komunikaci R6, Praha - Karlovy Vary – Sokolov – Cheb a dále na dálniční síť SRN. Objekt je třípodlažní a napojen je na veškeré inženýrské sítě a dále je vybaven prostorným nákladním výtahem. První nadzemní podlaží je prostor o rozloze 1736 m2 s možností částečného vytápění. V druhém nadzemním podlaží jsou dvě samostatné provozní haly o rozloze 2180 m2 a 1369 m2 s možností celkového vytápění. Obě haly lze téměř zcela libovolně členit na další menší prostory. Původně haly sloužily jako výrobní prostory drobných keramických součástek a tedy splňují veškeré nároky, které jsou potřeba pro obdobné účely. Maximum nosnosti podlah, jejichž povrch je zcela hladký, je zde až 2 000 Kg/m2 a lze zde tedy provozovat i těžší mechanizační prostředky. Třetí nadzemní podlaží je prostor o rozloze 670 m2 a do současné doby plnil funkci administrativního a velmi dobře vybaveného sociálního zázemí provozu. Objekt lze pronajmout jako celek, případně jen jeho některou část. Po dohodě s vlastníkem je možné měnit dispozice některých částí, případně prostory přizpůsobit vlastním potřebám.


Parametry a specifikace:

Okres:   Sokolov
Stav nemovitosti:   Dobrý
Vlastnictví:   Osobní vlastnictví
Užitná plocha:   200
Dispozice:   atypický
Umístění:   Klidná část obce
Parkovací stání:   Vedle pozemku
Okolní zástavba:   Obytná - obchodní
K dispozici:   ihned
Energetická naročnost budovy:   G - - mimořádně nehospodárná
Adresa:   Dolní Rychnov, Bergmanova
Obytná plocha / m2:   200

Načítám...

Kontaktní formulář

Máte li zájem o bližší informace, případně prohlídku nemovitosti, zanechte nám na sebe kontakt. Makléř, který má zakázku na starosti, Vás bude kontaktovat.