Chci prodat / Chci koupit
Hlídací pes Poptávky

Investiční bydlení a fyzická správa těchto nemovitostí.

Koupit byt, vyhledat, doporučit a „odhadnout“ nájemníka,  připravit  nájemní smlouvu, předat byt nájemníkovi,  přepsat energie a být po ruce když je zapotřebí jsou otázky, které často řeším s klienty, kteří mají zájem o investici  do nájemního bydlení.

Vytvořeno 28. 05. 2018.

KatalogChaty a chalupy


Rekreační chata v chebské městské části PodhradKód: D_197


Nabízíme ke koupi zděnou rekreační chatu, která se nachází v chatové oblasti v chebské městské části Podhrad nedaleko vodní nádrže Jesenice.

Cena: 499 000 Kč
exkluzivita
Odeslat známému Verze pro tisk
Volné Kontaktní formulář
Makléř:
David Veršecký
Telefon: 775 604 327

Popis produktu:

Jedná se o zděnou, částečně podsklepenou chatu se sedlovou střechou. V přízemí chaty je jedna obytná místnost, ze které vede dřevěné schodiště do podkroví, kde je druhá obytná místnost. Zde v prvním patře je také balkón, který nabízí výhled na zahradu. V přízemí se dále nachází samostatné WC, jehož kanalizace je svedena do betonové jímky. V suterénu chaty je další místnost, kterou lze využít jako dílnu, popřípadě jak sklad nářadí a zahradní techniky. V chatě je zhotoven rozvod elektrické energie, avšak v současné době chata připojena k distribuční soustavě není. Opětovné připojení  bude vyžadovat, aby nový vlastník požádal distributora o znovu připojení k distribuční soustavě a na hranici pozemku nechal vybudovat nový elektroměrový sloupek. Jako zdroj pitné vody byl v minulosti využíván nedaleký pramen. Prodej chaty s pozemky je realizován insolvenčním správcem z majetkové podstaty vlastníka v úpadku. 


Parametry a specifikace:

Okres:   Cheb
Vlastnictví:   Osobní vlastnictví
Umístění:   Klidná část obce
Plocha pozemku / m2:   499
Obytná plocha / m2:   34
Okolní zástavba:   Rekreační
Plyn:   Ne
Odpad:   Jímka
Vytápění:   Na tuhá paliva
Sklep:   Ano
Příjezdová komunikace:   Zpevněná
K dispozici:   ihned
Adresa:   Cheb, Podhrad


Kontaktní formulář

Máte li zájem o bližší informace, případně prohlídku nemovitosti, zanechte nám na sebe kontakt. Makléř, který má zakázku na starosti, Vás bude kontaktovat.