Chci prodat / Chci koupit
Hlídací pes Poptávky

Investiční bydlení a fyzická správa těchto nemovitostí.

Koupit byt, vyhledat, doporučit a „odhadnout“ nájemníka,  připravit  nájemní smlouvu, předat byt nájemníkovi,  přepsat energie a být po ruce když je zapotřebí jsou otázky, které často řeším s klienty, kteří mají zájem o investici  do nájemního bydlení.

Vytvořeno 28. 05. 2018.


Dům 6+1 s garáží a zahradou 3.031 m2, Kraslice -Tisová.Kód: Š_285


Nabízíme k prodeji dům 6+1 s garáží, který lze využít jak k rekreaci tak k bydlení, nedaleko obce Bublava v části obce Kraslice- Tisová k bydelení, nebo rekreaci.

Cena: 1 650 000 Kč
exkluzivita
Odeslat známému Verze pro tisk
Rezervace Kontaktní formulář
Makléř:
Štěpánka Sedláčková Lepičová
Telefon: 774 604 327

Popis produktu:

Nabízíme k prodeji dům, který lze využít jak k rekreaci tak k bydlení, nedaleko obce Bublava v části obce Kraslice- Tisová. Tato oblast leží v západní části Krušných hor v nadmořské výšce 586 m. n.  Oblast je zajímavá turisticky jak krásnou přírodou, tak svým klidem. Lyžařský areál Bublava 5 minut jízdy autem, v okolí se nachází velké množství cyklostezek, napojení na Krušnohorskou magistrálu. Tenisové kurty jsou vzdáleny  3 min. chůze od objektu. Cca 50 m od místa nově otevřen pivovar Krušnohor.

Dům s rozlehlou zahradou ( 3.031m2) leží u silnice Kraslice – Bublava, byl donedávna využíván jako penzion a nabízíme jej k prodeji včetně vybavení.  V domě jsou zachovány původní dřevěné dveře s obložkami, které spolu s kamenným schodištěm a jinými interiérovými prvky tvoří příjemnou atmosféru.  Dům je kompletně podsklepený, kdy sklepní prostory jsou využívány jako technické místnosti. V domě došlo k výměně oken za plastová, vytápění plynovým kotlem, výměna kotle proběhla v roce 2016. V 1.nadzemním podlaží se nachází společenská místnost s krbovými kamny, jídelna a samostatná kuchyň. Z chodby je přístupné sociální zařízení - dámské toalety se sprchou a umyvadly a pánské toalety, taktéž vybavené. Ve 2. nadzemním podlaží jsou 3 pokoje o celk. kapacitě 14 lůžek. V podkroví jsou 2 pokoje, celkem se 6. lůžky a 2 komory, sloužící k uskladnění potřeb pro penzion.  Půda domu je nevyužívána.

Zahrada domu nabízí vybudované parkoviště pro 3 auta a garáž, umístěnou v suterénu domu. Možnost parkování u nedalekého parkoviště.  Zahrada je rozlehlá, slunná, s venkovním krbem. K zavložování zahrady lze využít nedaleký potok.

Dům lze přestavět a využívat k bydlení např. v II N.P. a přízemí, přebudovat na byt k pronájmu.

Rekonstrukce domu v roce 1997,2013.

Prohlídku domu doporučuji. Lze financovat hypoteční úvěrem, nebo stavebním spořením.


Parametry a specifikace:

Okres:   Sokolov
Vlastnictví:   Osobní vlastnictví
Umístění:   Klidná část obce
Plocha pozemku / m2:   3031
Obytná plocha / m2:   200
Okolní zástavba:   Obytná - obchodní
Plyn:   Ano
Odpad:   Veřejná kanalizace
Elektřina:   ano
Vytápění:   kombinované - plyn, tuhá paliva
Zdroj vody:   Veřejný vodovod
Sklep:   Ano
Příjezdová komunikace:   Asfaltová
Adresa:   Kraslice, Tisová č.e.95
Dispozice:   atypický
Energetická naročnost budovy:   G - - mimořádně nehospodárná
Garáž:   Ano
Podlaží:   2.
Rok rekonstrukce:   2000
Stav nemovitosti:   Velmi dobrý
Zařízeno:   ANO


Video-prohlídka zde :


Kontaktní formulář

Máte li zájem o bližší informace, případně prohlídku nemovitosti, zanechte nám na sebe kontakt. Makléř, který má zakázku na starosti, Vás bude kontaktovat.